Panasonic 32 ET5 czy Philips 32PFL4258H/12

shavo83

New member
Witam,ktory tv waszym zdaniem będzie lepszy do odbioru analogowej tv naziemnej oraz do oglądania Full HD.Zalezy mi na odtwarzaniu wszystkich możliwych formatow video oraz audio. Czy w tych modelach jest problem z dźwiękiem przy odtwarzaniu mkv ze ścieżką dts lub też problem z napisami srt i txt przy kontenerze mkv???.Czy w ET5 wifi potrzebuje dodatkowego adaptera czy ma wbudowana karte sieciowa???
 

shavo83

New member
kiki a co z problemem z dźwiękiem przy odtwarzaniu mkv ze ścieżką dts i z napisami srt i txt przy kontenerze mkv???I co z tym wifi?Potrzebny jest adapter?Wiem ze w Phillipsie wyzej wymienione problemy wystepuja a jak jest w przypadku ET5
 

Amaru

New member
Hej, mam ET5 ale 47", adapter WiFi był w zestawie, kilka razy wystąpiły komplikacje z połączeniem (ale tutaj pewnie wina mojego routera). Jeżeli chodzi o napisy z kontenerami MKV, to też raczej problemu nie było, niestety nie wiem jak to jest z DTS, bo nie dysponuję sprzętem do odtwarzania takiego formatu (jedynie DD). Najlepiej będzie jak przejdziesz się do sklepu ze swoim pendrive, z plikami, które chcesz odtworzyć i przetestować.
 
Do góry