Panasonic 32 E6E czy Philips 32PFL4258H/12

shavo83

New member
Panowie prosze o wszystkie za i przeciw...Sprzet glownie do odbioru tv analogowej naziemnej bo przez cyfryzacje przejde za jakies 2 miesiące.Czesto oglądane sa filmy z pena w Full HD no i zdarzy sie również zagrac w jakas gre....Testowalem Samsunga serii 5300 ale filmy HD niezbyt płynnie smigaly. Glownymi atutami musi być tutaj jakość obrazu zarówno w tv analogowej jak i cyfrowej.Czekam na wasze opinie
 

jareckia

New member
Witam
Wczoraj oglądałem ten model philipsa pod kątem odtwarzania multimediów z dysku 2.5'.
- jest problem z dźwiękiem z odtwarzaniem mkv ze ścieżką dts
- miał też problem z napisami srt i txt przy kontenerze mkv
- napisy srt w filmach avi odtwarzał poprawnie.
Pytanie do znawców, czy jest jakaś szansa na aktualizacje oprogramowania , która wyeliminuje powyższe problemy ?
Oprócz powyższych nie miałem zastrzeżeń do tego tv.
 

shavo83

New member
Witam
Wczoraj oglądałem ten model philipsa pod kątem odtwarzania multimediów z dysku 2.5'.
- jest problem z dźwiękiem z odtwarzaniem mkv ze ścieżką dts
- miał też problem z napisami srt i txt przy kontenerze mkv
- napisy srt w filmach avi odtwarzał poprawnie.
Pytanie do znawców, czy jest jakaś szansa na aktualizacje oprogramowania , która wyeliminuje powyższe problemy ?
Oprócz powyższych nie miałem zastrzeżeń do tego tv.


W jakiej postaci dokladnie wystepowal ten problem z dzwiekiem mkv ze sciezka dts i co z tymi napisami srt i txt w kontenerze mkv???Mozesz opisac dokladniej te problemy?
 

jareckia

New member
Hej
Po prostu - film mkv ze ścieżką (Audio: DTS 48000Hz 6ch [English (Audio 1) [Default]]) dźwięk nie był odtwarzany.
Co do napisów były umieszczone w tym samym folderze co film (w formacie txt i srt (kodowanie utf-8) ) - philips też ich nie widział.
Nie miałem więcej czasu na testy - ponieważ pojawił się chętny w sklepie na ten telewizor.
Może to kwestia jakiś dodatkowych ustawień/aktualizacji .
 
Do góry