Panasonic 32 E30 vs LG 32 LV5500

woolyx

New member
W który model według Was lepiej zainwestować? Z początku myślałem o LG z racji wysokiego kontrastu i 16 bloków podświetlania, ale czytałem, że ma spore input lagi (tv będzie w 80% będzie wykorzystywany do gier i nie wiem jak ten lag będzie mi przeszkadzał) dlatego teraz zastanawiam się nad Panasoniciem, gdzieś jednak znowu przeczytałem, że są problemy z motion blurem. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi modelami?
 

bielikk

New member
Bez reklam
Co do Panasonica to przeczytaj sobie świetną recenzję/test Kikiego:
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/66752-panasonic-lcd-led-tx-l37e30-test-otwarty.html
Zastanawiałem się nad tv 32" do gier i filmów akcji z PC - ten temat rozwiał moje wszelkie wątpliwości. Oczywiście jak zauważysz test dotyczy modelu 37" i na pewno niesie to również inne różnice niż sam rozmiar matrycy, jednak daje dobry obraz sytuacji(tak sądze).

e2rdo podaję adres strony z testem tego Panasonica:

Panasonic Viera TX-LF32E30


To największy bubel jaki wypuścił panasonic, w skrócie: bardzo niski kontrast, input lag 66ms - nie nadaje się do gier, pomimo 200Hz smuży .....

Zapytaj Kikiego skąd u niego takie dobre oceny tego TV - JA MU ZADAŁEM TO PYTANIE JEDNAKŻE NIE ODPOWIEDZIAŁ NA NIE (CHYBA ZALEGAJĄ MU W MAGAZYNIE WIĘC REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU"

TEST KTÓRY WSKAZUJE DOTYCZY WSZYSTKICH PRZEKĄTNYCH TEGO MODELU.

NIE KUPUJCIE PANASONICA Z SERII E30
:evil::???::-D:shock:
 
Do góry