Panasonic 2010 z DVB-S, problem z dekodowaniem.

boco

New member
Panasonic tx-l37v20e nowe oprogramowanie

Wcześniej posiadałem oprogramowanie 2,23 wszystkie kanały współpracowały idealnie HISTORY tez ,aby powiększyć ofertę HD z transpondera 11411 postanowiłem wgrać soft 2,26,po włożeniu modułu nowe kanały nie odpaliły,przy tym straciłem kanał HISTORY nie świeci fonia jest, zyskałem normalne odpalanie kanału Nickelodeon HD.Soft 2,26 w module osobiście zmieniłem w Wrocławiu w firmie SENSOR ul. Partyzantów 12b tel;71-347-72-51 cena 45zl + faktura.Przy okazji dowiedziałem się ze Hollex z Krakowa tez zleca firmie SENSOR zmianę oprogramowań w modułach aston.Wtedy TV Panasonic posiadał najnowsze oprogramowanie 2.515, Po ściągnięciu oprogramowania na USB które na dniach przygotował Panasonic,i włożeniu USB do TV wgrałem krok po kroku, kanały z transpondera 11411 odpaliły, a kanał HISTORY nie.Oprogramowanie 2.515 zmieniło się na nowsze f.515. Kolega posiada model TX-L42V20E moduł aston 2.19 i po wgraniu nowego oprogramowania,wszystko świeci, HISTORY tez, ale ma mały problem z odpaleniem kanału Nickelodeon HD,po włączeniu tego kanału obraz jest, niema głosu trzeba chwile poczekać i jest ok.
To jest tak jak wyżej pisał CODACO nie spotkałem jeszcze modułu, który temu TV pasował by w 100%.
Podaje jeszcze raz link do nowego oprogramowania f.515
Pobierz pal10lda2.zip bezpłatnie z uploading.com
 

boco

New member
Panasonic tx-l37v20e nowe oprogramowanie

Dowiedziałem się dzisiaj ze narazie jest to wersja beta oprogramowania. pełna poprawkę Panasonic ma wydać z końcem stycznia, która rozwiąże problem itp. :banned:
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
maciejlub rozumiem, że myślisz o konkursie? no coś Ty :) przecież oni też rodziny mają narmalna żecz :) poza tym nawet mailem życzeń Świątecznych czy noworocznych nie przysłali a Ty byś chciał od razu nagrody.

Kolega od dawna z powrotem w kraju? :bober::bober::bober:
 
Ostatnia edycja:

Bucek

Banned
mam Panasa G20 ze slotem CI ...

potrzebuję do tego modułu obsługującego karty TV PEtrus ...

czy ktokolwiek moze mi doradzic konkretny model?
 

maciejlub

New member
To w dobrym tonie byłoby to gdzieś wystawić a nie opowiadać bajki.

Ponieważ w wiadomości, którą otrzymałem od Panasonic jest zawarta informacja: "UWAGA: Poniższe oprogramowanie jest przeznaczone wyłącznie dla Pańskiego odbiornika !!" myślę, że najbezpieczniej jest zarejestrować zgłoszenie w witrynie serwisowej Panasonic i poczekać na pliczek dla siebie. To nic nie kosztuje.
 
Ostatnia edycja:

trance28

New member
Mam takie pytanie - czy jest już dostępny poprawiony soft w wersji finalnej? Chodzi o wersję f.515. Mówiło się, że zaraz po Nowym Roku miał być dostępny dla wszystkich do samodzielnej aktualizacji.
 

amyloid

New member
Tx-p42gt20e

Witam!
Interweniowalem 2 tyg. temu w Panasonic Polska wysylajac pytanie odnosnie aktualizacji dla mojego modelu TX-P42GT20E i w dniu dzisiejszym otrzymalem taka odpowiedz:


W nawiązaniu do zgłoszenia informuję, że nowe oprogramowanie do Pańskiego TV rozwiązujące problem
braku odbioru kanałów z transpondera 11411H Cyfry+ nie zostało jeszcze sporządzone. Skontaktujemy się z Panem bezzwłocznie po jego opracowaniu, celem umozliwienia pełnego odbioru DVB-S po zmianach wprowadzonych przez Cyfrę +.

Pozdrawiam/Best regards/挨拶する

Koordynator ds. Obsługi Klienta

Panasonic Marketing Europe GmbH
Oddział w Polsce


Wcześniej telefonicznie otrzymałem informację, że japonscy programisci juz piszą poprawke i ze może coś sie pojawić jeszcze w styczniu 2012. Tak więc trzeba sie jeszcze uzbroic w cierpliwosc.
 

walgre

New member
Witam.
Dzisiaj otrzymałem poprawkę do TX-P42VT30E. Działa jak powinno na astonie 2,26.
Otrzymałem też info, że:
"UWAGA: Poniższe oprogramowanie jest przeznaczone wyłącznie dla
Pańskiego odbiornika !!"

Mogę podać bezpośredniego meila do gościa od, którego otrzymałem. Trzeba podać typ i nr seryjny odbiornika.
 

codaco

New member
Wystarczy poczytać dokładnie ten post, aby dowiedzieć się, że należy zadzwonić na infolinię Panasonica i zgłosić reklamację ;).
 

alf72

New member
Witam.
Dzisiaj otrzymałem poprawkę do TX-P42VT30E. Działa jak powinno na astonie 2,26.
Otrzymałem też info, że:
"UWAGA: Poniższe oprogramowanie jest przeznaczone wyłącznie dla
Pańskiego odbiornika !!"

Mogę podać bezpośredniego meila do gościa od, którego otrzymałem. Trzeba podać typ i nr seryjny odbiornika.
Jakbyś podał tego e-mail to byłbym Ci wdzięczny
 

sezam

New member
Odświeżę temat, dzisiaj dostałem odpowiedź od Panasonica w sprawie nie działającego Modułu C+.

W toku przeprowadzonych przygotowań aktualizacji dla Pana TV Viera okazało sie, że będzie konieczna wizyta TV Viera w serwisie. Proszę zgłosić problem na stronie [w opisie usterki wskazując, że jest to problem z modułem c+]:
https://uslugi.panasonic.pl/reklamacja.aspx
 

codaco

New member
No to ciekawostka, ja jak i inni koledzy otrzymaliśmy oprogramowanie do samodzielnego wgrania (nie różni się ono niczym od aktualizacji automatycznej jaka była w okolicach 08.2011) i problem został usunięty.
Mi jedynie dalej rwie na niektórych kanałach HD, pomimo dwukrotnej naprawy w serwisie (wymiana tuner DVB-S, dwukrotne ekranowanie telewizora) problem nadal pozostaje.
 

amyloid

New member
Odświeżę temat, dzisiaj dostałem odpowiedź od Panasonica w sprawie nie działającego Modułu C+.

W toku przeprowadzonych przygotowań aktualizacji dla Pana TV Viera okazało sie, że będzie konieczna wizyta TV Viera w serwisie. Proszę zgłosić problem na stronie [w opisie usterki wskazując, że jest to problem z modułem c+]:

Też taką odpowiedź dostałem. Wypełniłem już nawet zgłoszenie serwisowe. Nie wiesz, czy serwisant przyjeżdża do domu, czy trzeba będzie samemu dostarczyć im telewizor?
 
Do góry