Panas czy LG

WItam wszystkich

Potrzebuję pilnej pomocy przy wyborze TV. DO tej pory bardzo byłem nastawiony na Panasonic TX-L47ET60E jednakże póki co brak towaru na półkach i magazynach a do tego do ceny ok 3600 trzeba doliczyć ok 250 zł a okulary do 3D.
Jednakże dzisiaj byłem w sklepie i pojawiła się fajna promocja na LG 47LM640S za 3199 + 4 pary okularów.
CHciałbym poznać jaka jest wasza opinia i który model wybralibyście.
Powiem tylko żę mam cyfrówkę z UPC, mam kino domowe i będę używał PS3. Do teo mam nadzieję smart TV w obu działa dobrze

Z góry dziękuję za odpowiedzi
 

sphinx88

New member
Witam
LM640 to zeszłoroczny model bez porównania do ET60 , poczekaj na dostępność PANASONICA a okulary kup SAMSUNGA są po ok. 120zł a pasują bez problemu .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ile % do TV i ile % do gier?
Grasz w sieci ?
Jaka odległość od ekranu ?
Jaka max kasa na zakup ?
 

Tommaz

New member
Witam!
Fajne promo na lg z tamtego roku mowi samo za siebie, model musi sie szybko sprzedac.
Gdzie lg do panasa?
Poczytaj testy i sam porównaj.
 

lajkonik122

Klub HDTV.com.pl
vip
Poczekaj na Panasonica, ET60 to stosunkowo nowa seria tv a jak powidzieli przedmowcy ten drugi to juz "stary" tv. Najlepiej tez poczytaj testy i wtedy bd mial jakies pojecie na temat TV ktory chcesz kupic.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Raczej tak, okulary nawet w z kina które można kupic odbierają 3d na lg tv wiec moze i okulary z lg do pansonica będą rowniez pasować...\lolek
 

Franz Maurer

New member
Na 100% pasują. Mam ET60 i komplet okularków od LG i mogę potwierdzić, że nie ma różnicy w oglądaniu między oryginalnymi a tymi od LG. A nawet te LG takie fajne, leciutkie. I nie ma strachu dać dzieciom.
 

Riv11

New member
Bez reklam
Okulary do paywnego 3D mają to do siebie, że pasują do wszystkich marek, nawet okulary z kina pasują do każdego telewizora z pzsywnym 3 D. Taka zaeta pasywnego 3D.
A po za tym na korzyść Panasonica przemawia też smart, w panasie będziesz miał Iplex ( całkowicie darmowe filmy) i TVN Player, a w LG niestety nie ma tych aplikacji.
 

demo1

New member
Okulary do paywnego 3D mają to do siebie, że pasują do wszystkich marek, nawet okulary z kina pasują do każdego telewizora z pzsywnym 3 D. Taka zaeta pasywnego 3D.
A po za tym na korzyść Panasonica przemawia też smart, w panasie będziesz miał Iplex ( całkowicie darmowe filmy) i TVN Player, a w LG niestety nie ma tych aplikacji.

no ale za to w panasie nie ma flasha w przeglądarce a w LG jest.
 

jarjar82

New member
to ja jeszcze dodam (sam nadal rozważam zakup) że LG seria LA ma zdecydowanie lepszy dźwięk (2+1) niż ten Panasonic. ( o ile ma to dla Ciebie większe znaczenie, bo może zainwestujesz soundbar'a i problemu nie ma )
 
Do góry