P60xr01

mensir67pl

Member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

sharan1

Member
Dzwonilem przed chwila do Hitachi Polska i dowiedzialem sie ze.. model P50XR01 bedzie dostepny od polowy listopada w cenie 14 tys zl.a P60XR01 w cenie az..... ok 30 tys zl
 

adalo

New member
Na Allegro pojawiły się chyba jako pierwsze w Polsce oba nowe modele HITACHI P 50 XR01 w cenie 11tys oraz HITACHI P 60 XR01 w cenie 22,5tys. Z tego co widzę to w kategorii najlepszych plazm FullHD jest to jedyna konkurencja (zwłaszcza cenowa) do Pioneera PDP-LX 508D.
Ponieważ jestem bardzo zainteresowany zakupem to proszę o wszelkie linki do recenzji, testów itp tych modeli.
Czu ktoś może zna ten sklep "plazmacenter" Łódź ?:eek:k:
 

sharan1

Member
adalo napisał:
Na Allegro pojawiły się chyba jako pierwsze w Polsce oba nowe modele HITACHI P 50 XR01 w cenie 11tys oraz HITACHI P 60 XR01 w cenie 22,5tys. Z tego co widzę to w kategorii najlepszych plazm FullHD jest to jedyna konkurencja (zwłaszcza cenowa) do Pioneera PDP-LX 508D.
Ponieważ jestem bardzo zainteresowany zakupem to proszę o wszelkie linki do recenzji, testów itp tych modeli.
Czu ktoś może zna ten sklep "plazmacenter" Łódź ?:eek:k:
Wlasnie dzis dzwonilem do DSV Trading i pytalem sie czy plazmacenter ma gwarancje polska na pioneerai powiedzieli ze...nie moze wystawiac gwrancji pioneer polska:(.Ceny na plazmy pioneera maja b.dobre ,tylko nie bedzie gwarancji polskiej.Tez nie wiem czy kupic u nich PDP-LX608D za 25 tys (cena super)
 

adalo

New member
A Pioneera PDP-LX508D wystawiali za 18 tys.
Na Allegro podają: "Wszystkie produkty zakupione w firmie RTV-MAX są objęte gwarancją producenta lub własną na okres 12-36 miesięcy."
Mnie ze względu na ceny bardziej interesuje HITACHI P 50 XR01. Ciekawe co z gwarancją na Hitachi?
Przychodzi mi do głowy jeszcze taka myśl, że jeżeli to towar sprowadzany np. z Niemiec to jakość wyrobów na ich rynek jest przeważnie dużo lepsza niż na polski.
 

bankrootghost

New member
adalo napisał:
A Pioneera PDP-LX508D wystawiali za 18 tys.
Na Allegro podają: "Wszystkie produkty zakupione w firmie RTV-MAX są objęte gwarancją producenta lub własną na okres 12-36 miesięcy."
Mnie ze względu na ceny bardziej interesuje HITACHI P 50 XR01. Ciekawe co z gwarancją na Hitachi?
Przychodzi mi do głowy jeszcze taka myśl, że jeżeli to towar sprowadzany np. z Niemiec to jakość wyrobów na ich rynek jest przeważnie dużo lepsza niż na polski.

Hitachi nie robi sprzętu na rynki "krajowe", podział wynikać może tylko na wersje do UK i pozostałe kraje Europy (tuner DVB-T).
Sprzęt Hitachi zakupiony w Polsce z gwarancją dystrybutora ma rok Gwarancji przedłużonej o kolejny rok (razem dwa lata).
Sprzęt spoza dystrybucjji ma rok Gwarancji w Polsce (w Niemczech pewnie 2 lub 3 lata)
 

elpe

New member
Ta plazma jest niedostepna jeszcze.

Na stronach angielskich pisza ze cena bedzie znana pod 'koniec roku' co zgadza sie z informacja tutaj na forum ze tv bedzie dostepny w listopadzie.


No, ciekawe tez jak wyglada jej dokladna specyfikacja cenowa. Moze bedzie to lepszy wybor od Panasonica TH-50PZ70B. W sumie gdyby panas mial obsluge 24 fps to bym go wzial ze wzgledu na wieksze zaufanie do firmy.
 
Do góry