P jak Pozostałe - CES 2010 - News

steeze

steeze
Pomagam
VIP
001_DSC_8243.JPG


002_DSC_8250.JPG


003_DSC_8259.JPG


Pozostałe konferencje były raczej nienawiązujące do produktów, postanowiliśmy zamieścić w jednym wejściu, a szczegóły ze stoisk przekażemy jutro.

LG odchudziło swoje telewizory tak, że nie mieszczą już im się gniazda w obudowie. W swoim rodzynku jednak wpadli na pomysł by gniazda i głośniki przerzucić do podstawy. To znacznie poprawiło także wygląd zew. tv, tylko co z tymi którzy zechcą go powiesić? Poza tym zaprezentowany model nie był produktem końcowym. Nowe produkty pojawią się z nowym oprogramowaniem, które przy współpracy z firmą Skype pozwoli na korzystanie z wideo konferencji przez TV.

004_DSC_8626.JPG


005_DSC_8629.JPG


006_DSC_8633.JPG


007_DSC_8666.JPG


008_DSC_8669.JPG


Samsung tym razem z niczym nowym czy przełomowym się nie zaprezentował. Pokazał najwyższą linię swoich tv lcd z podświetleniem diodowym i przy udziale technicolor i dreamworks zapowiedział rozwój rynku 3D. Poza tym zaprezentowano odtwarzacz mp4 z... przezroczystym ekranem - hmmm:/

009_DSC_8727.JPG


010_DSC_8756.JPG


011_DSC_8758.JPG


Panasonic najbardziej dumny był ze swojego rozwiązania bezprzewodowego przekazu HD i rzeczywiście, połączenie na żywo z Japonią robiło przyjemne wrażenie. Poza tym, krótko zaprezentowano nową linię tv plazmowych serii V. Więcej uwagi przyłożono do pierwszej kamery 3D z dwoma obiektywami. Wygląda kosmicznie, ale produkt rzeczywiście może okazać się ciekawy. Resztę konferencji poświęcono opowieściom o winach, Avatarze i innym zastanawiającym tematom. Podobnie jak LG wprowadzą możliwość możliwość videokonferencji poprzez TV.

012_DSC_8827.JPG


013_DSC_8834.JPG


014_DSC_8864.JPG


Sony... hmmm... Jakoś co roku wszyscy organizują konferencje tak, że każdy się mieści. Sony po raz kolejny zrobiło to tak nieudolnie że większość dziennikarzy nie słyszała co mówią poszczególni prezenterzy. Zaczęło się od mini koncertu nowej twarzy firmy. Ignorantami muzycznymi nie jesteśmy, ale nie mamy pojęcia kto to był. Potem mówiono namiętnie tak dużo o przeróżnych rzeczach, byle nie zacząć mówić o produktach, że nasza cierpliwość się skończyła i stwierdziliśmy, że następnego dnia po prostu odwiedzimy ich stoisko.

Godnym uwagi punktem prezentacji Sony była transmisja na żywo tego co działo się na scenie w trzech wymiarach, dzisiaj to samo zamierza pokazać Panasonic, który chwalił się tym, jednak został uprzedzony przez Sony.
 
Ostatnia edycja:

leoo

New member
Fajna fotorelacja z CES, czekam oczywiście na 2 dzień targów no i może więcej informacji na temat LG OLED... a swoją drogą już wcześniej zastanawiałem się gdzie oni poprzenosili porty np. HDMI w ich "cieniasie" tj. tv o grubości 2.6mm ;)
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Dzięki za podpowiedź odnośnie Wokalistki ;) Jestem otwarty na różne gatunki muzyki, ale to nie moje klimaty - stąd moja wtopa ;)
 
Do góry