Ostre zdjęcia - nie dla każdego .

dominik_fil

New member
Niezłe te filmy, kiedyś sieci była strona ze zdjęciami "osób" (o ile można jeszcze mówić o osobie - bo zdjęcia tylko dla osób o mocnych żołądkach) po wypadkach.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiedys na VHS jak jeszcze nikt nie wiedzial co to dvd, byly wlasnie takie nagrania - cala seria, dzis tez sa podobne strony tyle ze kto normalny takie rzeczy chce ogladac. Mysle ze trzeba miec nierowno pod sufitem aby ogladac te filmy o ktorych piszesz.
 

matysh_2006

New member
"Mysle ze trzeba miec nierowno pod sufitem aby ogladac te filmy o ktorych piszesz."

Myślę, że nie do końca masz rację bo nikt nikogo nie zmusza do oglądania takich filmów....

A jak każdy sobie parę razy to obejrzy to nikomu nie wyjdzie na złe :szukaj:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
to o czym piszesz miało tytuł faces of death.
stron jest kilka. ja znam osobiście 3.
a myśle że ludzie oglądają z czystej ciekawości co jest w środku człowieka.
ja widziałem nie raz :/
 

korabek

New member
Cieszę się, że zespół "KIKI-ego" oprócz wielu udanych (lub nie) transakcji znalazł czas na chwilę refleksji. Film ku przestrodze przesłałem swoim dorosłym już Synom. Dzięki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Mysle ze trzeba miec nierowno pod sufitem aby ogladac te filmy o ktorych piszesz."

Myślę, że nie do końca masz rację bo nikt nikogo nie zmusza do oglądania takich filmów....

To chyba o tym pisze, ludzie dobrowolnie takie filmy ogladaja co jest jeszcze gorsze przynajmniej dla mnie, nie mam tu na mysli czystej ciekawosci bo to kazdy w tym ja juz widzial, ale znam takich co wymieniali sie kasetami i ogladali przy piwie od deski do deski cieszac sie jakby ogladali premiere Gwiezdnych Wojen, jak kogos to interesuje na tyle aby ogladac z zaciekawienien przez kilka godzin rozbabrane na ulicy czesci ciala w tym dzieci to jego sprawa (i nie mam tu na mysli filmow z YT), dla mnie chore i tyle.
 
Ostatnia edycja:

karolinka356

New member
Dla mnie to nieco obrzydliwe. W sensie, każdy może mieć co chce, ale bez przesady, to nakręca cały przemysł, w którym kobiety traktowane sa jak przedmioty.
 
Do góry