Ostateczny wybór - prosze o pomoc

Banan

New member
Witam wszystkich - super forum,super fachowe porady - przez kilka dni sledzilem forum i doszedłem do wniosku ze mój wybór padnie (chyba :shock: totalny mętlik mam) na Sharpa P50 32' dlayego postanowiłem napisać i prosic o pomoc więc tak:

- cena do 6000zł
- 32cale w porywach do 37 ale niekoniecznie
- standard czyli 3metry od legowiska do tv :)
- sygnał kablówka UPC (mocny sygnał), kino domowe panasonic SC HT870 , PS2 w przyszłości PS3
- nie ma potrzeby podłaczania komputera

Chodziłem po marketach i marudziłem żeby puszczali mi sygnał z róznych źródeł i ten Sharp to rewelka no ale ... kilka innych też :shock:

Jak napisałem ten Sharp to juz prawie na 90% potrzebuje jeszcze 10%. ... ale jak za 6tys znalazłbym JVC s60 to bym wział własnie jego
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
 

jedyny

New member
Witam świątecznie :)
Widze że kolega ma podobny dylemat... z tym że ja miałem trochę więcej modeli do wyboru!!
Ale do rzeczy....
Ja wybrałem tydzień temu GA6, wiem, że stylistyka pozostawia wiele do życzenia.. ale popatrz pod kątem przyszłościowym Ga6 jest HD Ready!!!! A poza tym cena to 5900... i o ile się nie mylę to jest ona tylko o 500 PLN wyższa od modelu P50! Tylko zapamiętaj!: do DVD tylko Component - usiadłem na kanapie jak zobaczyłem ten obraz - normalnie miodzio.

A co do JVC.. hmm... to jakoś tak ... NIE ;)
Miłego i szybkiego wyboru :)
jedyny
 

doton

New member
Wiatm
A nie zastanawiałeś się nad LG 32 LP1R- 6200 lub 32 LX1-5500, bardzo przyzwoite telewizorki. Bardzo dobrze odwzorowują kolory, a ta ostrość. Oglądanie czegokolwiek robi duże wrażenie.
Co do Sharpa to odradziłbym, czy zauważyłeś jak wolno przełącza się programy.
Jeśli chodzi o obraz to masz rację jest naprawdę dobry ale kupując telewizor za takie pieniądze to warto zwrócić uwagę na inne rzeczy.
Ale wybór należy do ciebie.
Pozdrawiam.
 

Banan

New member
Awaryjnosc plazm LG

Odnosnie cen lcd prosze o pomoc i namiary na "tanie sklepy" znalazlem takie oto ceny czy sa oplacalne???:

- jvc 32 s60 6300 zl
-Loewe concept l32basic 6100zl

poszukuje takze cen Toshiby 32 cale wl56

prosze o pomoc z gory dziekuje
 

Fox1970

New member
gad7 napisał:
Wez SAMSUNGA LE-32-M61B najnowsza matryca mam podpietego pod kablowke-extra. Cena zalezy gdzie ale od 6k do 6600.

Witam Cie gad7,

Czy mógłbyś zdradzić gdzie można nabyć samsunga M61 za możliwie najniższą cenę? Mocno zastanawiam sie nad kupnem tego modelu ale mam jeszcze trochę wątpliwości jak wypada ten model w starciu z Toshibą 32WL58.
Czy masz jakiś nr GG albo można Cię jakoś wyhaczyć na Tlenie.
Pozdrawiam, Fox1970
 

gad7

New member
Sorki ale nie mam gg a co do toshiba nie wiem nawet co to jest pierwszy raz z nim spotkalem sie na tym forum jakies tydzien temu.
A co do kupna ja swojego zakupilem w Szczecinie w malym sklepie dzialajacym juz chyba ze 20 lat fachowo i szybko, ale rzuc haslo iz kupie taki to a taki model na forum a zobaczysz ile bedziesz mial ofert. Inna sprawa testy ostatnio wywolalem tema porownanie dwoch koreanczykow ale zaden z forumowiczow ktory tu jawi sie jako sprzedawca tele lcd nie zajal sie tym tematem, chcielem porownac samsunga i lg np. jak wypadaja w podpieciu pod zwykla antene, jakies kaszaniaste dvd proste i nie skomplikowane testy i co i nic!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Samsung 32 M 61 - gra znakomicie -dostanieszgo znacznie taniej niz 6600 zł

Ale sprawdź koniecznie - 32 JVC s 60 /z gwarancją JVC Polska/
Panasonica 32 Lx 50 - za 5300 zł
Wspaniale gra też Sharp 32 Ga 6 i nie ma on żadnych problemów z przełączaniem , jest doskonale wyposazony.
Gra super
Zdecydowanie najlepiej sprawdź wszystko sam.
Weź pod uwagę tylko najlepsze modele w klasach cenowych.
LG odpuść .
pozdrawiam
 
Do góry