Ostateczne starcie! LED 46'' do 5200 ale jaki?

Ziutken

New member
Witam, chcę zakupić tv 46 lub 52 calowy. Początkowo byłem przekonany na plazmę Panasonic TX-P50S20E lecz czytałem, że to jedna ze słabszych plazm i zdecydowany byłem już na 99.9% na G20E, lecz odrzuciła mnie wartość poboru mocy plazm. W związku z tym proszę o pomoc w wyborze leda. Może być tańszy niż 5200 ale ta kwota musi być kwotą telewizora wraz z odpowiednim wieszakiem do niego. Oto moje warunki :

Odległość od ekranu: 4.5m i
Jak duży jest pokój: Jest to kuchnia połączona z salonem i living roomem. 38.9m2
Jaki masz obecnie telewizor: CRT 34 Grundig
Jakie programy najczęściej oglądasz: Sport, rodzice seriale, filmy (zamierzamy kupić Blue Ray'a)
Więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: dzień 25%, wieczór 75%
Preferowana wielkość telewizora: 46 do 52 cali
Preferowana marka: Może toshiba? (słyszałem że ma dobre telewizorki tak samo jak SHARP i Samsung)
Czego nie lubisz w telewizorach: małej ostrości obrazu i buczenia
Jakie urządzenia będą podłączone: napewno telewizja typu C+ LUB n, ORAZ bLUE-Ray, DVD
Siedzicie na wprost telewizora czy również z kątów bocznych: trzy osoby na wprost, po lewej jedna, po prawej druga
Czy ważne jest wifi ?: nie
Czy USB ma mieć czytanie filmów ? mogło by być ale nie musi
Jaki masz sygnał: mam 5 kanałów, ale słyszałem że dojdą jeszcze 2, tak jak u sąsiada
Ile programów HD: 0
Ile godzin dziennie ma grać telewizor:min. 5, max. 8
Ma stać czy wisieć: tylko wisieć
Jaka klasa cenowa: 4900+300 na wieszak ale jak będzie jakiś lepszy ale mniejszy to może być
 

don111

Banned
ma kolor ciemny tytanowy

1kWh kosztuje 55groszy, 50V20 weźmie średnio do 250W, odliczając te 100W na 50' LEDa nadpłacasz za ok 150W
150W x 5h = 0,75kWh.... x 30 dni = 22,5kWh .... x 0,55gr = ~12zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lepsza i bardziej komfortowa dla oka jest dynamika obrazu.
Poproś o prezentację . Bo do tej odległości to należy Ci się coś większego- między 52-55"
 
Do góry