Ostateczna decyzja...

katalonia

New member
Witam,

Przymierzam się do zakupu LCD. Mam już w zasadzie trzech faworytów (Tosia 47Z3030, Samsung LE46a786 oraz Sharp LC46DH77). Warunki: 3,5 - 4 m. Źródło: SD (tuner cyfrowy), PS3

Szybka decyzja, bo już mam straszny mętlik w głowie od tych cyferek (kontrasty, strasty itd), a wiem, że to bzdura, bo tak naprawdę liczy się przecież obraz... ! :)

Który wybralibyście model z powyższych ? Nie będę już kombinował z innymi, na placu boju zostały już tylko te trzy.. :) Napiszcie w kolejności, który Waszym zdaniem byłby najlepszy. Każdy ma plusy i minusy..życie.

Z góry dziękuję za Wasze opinie i propozycję

Pozdrawiam szanownych grupowiczów :)
K.
 

centomaniak

New member
katalonia napisał:
Witam,

Przymierzam się do zakupu LCD. Mam już w zasadzie trzech faworytów (Tosia 47Z3030, Samsung LE46a786 oraz Sharp LC46DH77). Warunki: 3,5 - 4 m. Źródło: SD (tuner cyfrowy), PS3

Szybka decyzja, bo już mam straszny mętlik w głowie od tych cyferek (kontrasty, strasty itd), a wiem, że to bzdura, bo tak naprawdę liczy się przecież obraz... ! :)

Który wybralibyście model z powyższych ? Nie będę już kombinował z innymi, na placu boju zostały już tylko te trzy.. :) Napiszcie w kolejności, który Waszym zdaniem byłby najlepszy. Każdy ma plusy i minusy..życie.

Z góry dziękuję za Wasze opinie i propozycję

Pozdrawiam szanownych grupowiczów :)
K.
osobiście mam tego: Samsung LE40a786 a co skłoniło mnie do zakupu właśnie tego tego tv to ledy , czasami nie sugeruj sie tym 120hz w tośku
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zdecydowanie za mało danych podałeś - jakie masz warunki i potrzeby.
W razie jakichkolwiek wątpliwości poproś o prezentację w domu modeli i ocenisz sam najlepiej.
 
Do góry