Optymalne połączenie

predator44

New member
Jak i czym optymalnie połączyć Panasonic TX-p50v10e z turborecorderem N, amplitunerem Yamaha i konsolą PS3? Mam tak: turbo i PS3 z amplitunerem przez HDMI a stąd HDMI do TV. Niby wszystko działa ale czy to najlepsze rozwiązanie
 

krisder

New member
Bez reklam
To jest optymalne połączenie. Możesz połączyć na próbę dekoder bezpośrednio do telewizora i zobaczysz jak działa skalowanie amplitunera do 1008p (w zasadzie jego brak przy tym połączeniu).
 

maniek_ls400

New member
To jest optymalne połączenie. Możesz połączyć na próbę dekoder bezpośrednio do telewizora i zobaczysz jak działa skalowanie amplitunera do 1008p (w zasadzie jego brak przy tym połączeniu).
WItam,
czy to 1080i z N-ki ?? Mam TH-50PZ i n-recorder podłączony przez HDMI. W programach HD max tryb rozdzielczości to 1080i - skąd to 1080p ? Proszę o wyjaśnienie..
Dziękuję,
 

maniek_ls400

New member
Z amplitunera po skalowaniu.
Mój amplituner (Onkyo SR-703) nie ma we/wy HDMI tylko component więc puszcza bez ingerencji to co dostaje na wejście. Po wciśnięciu Info na pilocie Panasonica (Th50PZ) mam 1080i bez względu na to czy obraz bezpośrednio z tunera n-ki czy przez ampli. Co więcej DVD (Onkyo 403) po podłączeniu przez HDMI skaluje obraz do 1080i a jeśli puszczę video przez amplituner (we/wy component) to TV dostaje 576i.
 
Do góry