Opinie PFL5008

OST

New member
Witam nigdzie nie moge znaleźć żadnych testów tego modelu TV. Jak wypada w nim czerń oraz input lag? I jeśli ktoś wie, to niech mi wytłumaczy czym w Philipsach w modelach PFL różnią się telewizory z końcówką "H" oraz "K", parametry te same, ale te drugie o około 500-700 zł droższe.
 

OST

New member
Przecież napisałem, niczym się nie różnią, a czy widział ktoś ten TV, może opisać jak wypada czerń i reszta? Jestem nim zainteresowany, a kupować w ciemno nie chcę
 

kufel1

New member
...to niech mi wytłumaczy czym w Philipsach w modelach PFL różnią się telewizory z końcówką "H" oraz "K", parametry te same, ale te drugie o około 500-700 zł droższe.

posiadam ten z "K" - ma dodatkowo tuner DVBt S i S2 (nie musisz podłączać tunera cyfrowej sat. -podłączasz kabel z talerza do wejścia:"Antena IEC75, i Common Interface Plus (CI+)".
zakupiłem ten TV nieświadom tego faktu,
(w auchanie 2800zł pod wpływem chwili- dałem się zlapać na raty 0% ;) ) gdybym dziś mógł wybierać to wybrałbym model 6008 co najmn. 47"

------------------------------------------------------------
42PFL5008K 107 cm (42") Easy 3D DVB-T/C/S/S2 z dwustronnym systemem Ambilight i Pixel Plus HD
 
Do góry