opinie o sony w829 b 42 cale

Johny B

New member
Witam. Posiadam TV od paru tygodni i jestem zadowolony, dobre kąty fajne kolory i dobra czerń. Oglądam dużo sportu w HD i obraz rewelacja. Kupiłem go w szczególności do Xbox One gdzie spisuję się świetnie. Dla zwykłego zjadacza chleba telewizor w sam raz ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ogólnie telewizor bardzo dobry.
Ale czy spełni Twoje oczekiwania to nie wiadomo , bo nie podałeś żadnych swoich warunków ani potrzeb.
 

radzio133

New member
Jaki tv polecacie do małego pokoju odległość od tv to 2 metry
Telewizor ma byś do ps3 i do oglądania telewizji z naziemnej anteny gram najczęściej wieczorami i dlatego zastanawiam się czy panasonic albo philips na ips będzie do tego dobry a o tym Sony czytałem że ma matrycę tylko 50 hz
 

Johny B

New member
Do konsoli jak najbardziej da radę (sam gram na Xbox One), matryca 50/60 Hz do konsoli więcej nie potrzeba, plus tego tv to niski input lag, panasonic ma sporo większy. A co do oglądania nie widziałem jakieś różnicy w sygnale tv jak porównywałem z 50" 100Hz w sony centre.
 

radzio133

New member
A jak z tym ultrapłynniaczem w tym Sony bo podobno nie da godz się regulować w 42 I jak u Sony ze smartem jest dużo aplikacji?
 

SandPetrus

New member
Takie rzeczy to Samsung lub Lg. Panasonic podobno ma lepszy niż Sony, a też różnie z tymi plikami bywa. Porównaj sobie z 48as605 - też nie ma upłynniacza, a cena zbliżona.
 

radzio133

New member
Ja się zastanawiam nad samsungiem h6700 panasoniciem as740 albo as640 philips 7509 i sony w829 42 bo 50 cali to już za duży z 2metrów
 

Johny B

New member
Mi jakoś brak tego upłynniacza nie przeszkadza i przy normalnym oglądaniu programów tv nie widzę że żeby się coś rozmywało czy smużyło. Co do smart tv w sony to trochę ubogi, jeśli Ci zależy na smarcie to jedynie Samsung a na jakości obrazu to Sony lub Panasonic.
 

radzio133

New member
Zależy mi na tym że jak będę oglądał mecz w telewizji to żeby mi się obraz nie rozjezdzał bo bo nie może być tak że w najnowszych tv coś takiego występuje
 

Johny B

New member
To jak Ci zależy tak bardzo, to nie kupuj Sony 42" Ja oglądam dużo sportu i naprawdę nie widzę jakiś smużeń. Co do piłki to zależy od jakości nadawanego materiału, oglądałem Puchary Afryki na EurosporcieHD i było średnio a np: mecz na TVP 1 w HD z pucharu króla był w eleganckiej jakości. Dużo zależy od sygnału jaki posiadasz.
 
Do góry