Opienie o HK AVR-355

Ramzes765

New member
Bez reklam
Najlepiej jakby pierwsza opinia byla od fachowca czyli... od Ciebie @blackninja.
Sam jestem ciekawy jakie jest Twoje zdanie na temat tego amplitunera, poniewaz wlasnie ten model zamierzam w niedlugim czasie kupic
 

pawliszak

New member
To pytanko już zadałem na forum, ale nie otrzymałem odpowiedzi, a więc:
1.Czy 355 poprawnie współpracuje z n-boxem (ntv) po łączach HDMI (tzn.tylko hdmi "z" i "do")?
...i jeszcze mi przyszły do głowy inne...tzn:
2.Czy zdarzają się zwiechy wymagające restartu amplitunera?
3. Jak 355 ma się "brzmieniowo" do nowych Denonków z serii "9" np. 2309 ?

Dzięki za wszelkie wyjaśnienia! :)
 

jm8

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, jestem zainteresowany zakupem (zdobyciem) HK 355 - blackninja proszę o przesłanie aktualnej ceny na amplituner oraz na zestaw jbl 5 kolumn (bez suba) seria E
 

bum

New member
HK 355 czy 445

Mam pytanie do znawcy tematu!
Jak amp HK 355 zachowuje się (jakość dźwięku)
z kolumnami JBL 90? i czy jego moc w stereo 70 W wystarczy do wyeksponowania ich właściwego brzmienia? Może jednak model 445 jest dużo lepszy w tym trybie
(80 W)? W opisie HK355 zauważyłem, że czyta już nowe formaty audio w tym czyta płyty blu-ray. Może jakiś inny amplituner z tymi kolumnami gra równie dobrze w kwocie do 3300 zł.
Przede wszystkim zależy mi na dobrym odsłuchu w trybie stereo. Jeśli moje oczekiwania są nieosiągalne to może ktoś mi doradzi wzmacniacz z amplitunerem w zestawie
z kolumnami JBL 90.
 

tybek

New member
Hk 355

Mam pytanie odnośnie głośników do HK 355 na który już się zdecydowałem. Niestety nie mam możliwości możliwości odsłuchania różnych głośników, ale po lekturze tego forum i innych jestem nastawiony na taki zestaw: Klipsch RF-52, RC-52 i RB-51. Dodam, przeznaczone to będzie do muzyki i filmów po około 50%. Proszę o pomoc a może jakiś inny zestaw do tego amplitunera w podobnej cenie proszę o pomoc. Pokój ma około 20 m2.
Jeżeli pytanie nie wtym miejscu to przepraszam.
 
Ostatnia edycja:

pabelo78

New member
Jestem posiadaczem tego ampli od kilku dni kolumny grają u mie jamo c607, po odsłuchach zdecydowałem się właśnie na taki zestaw i teraz tego nie żałuję. Na razie mam tylko stereo (dokupiłem dvd harmana), ale z czasem dokupie resztę głośników do kina. Zakupy oczywiście u blackninja ceny naprawdę super i szybka przesyłka. Nie jestem audiofilem ale taki zestawik naprawdę mogę z czystym sumieniem polecić. Co do samego ampli to obsługa po chwili wydaje się prosta, ale na początku przytłacza. Jeśli ktoś ma jakieś pytanka do użytkownika tego amplitunera to chętnie odpowiem.
 

Bepeh

New member
jak z temperaturą

Witam
u mnie na placu boju pozostal
HK 255
HK 355
lub CA AZUR 540R v3
tez na poczatku /i jeszcze troche dluzej/ bede korzystal tylko ze stereo,
jak z temperatura - da sie na nim postawić DVD
i szumem wentylatorów-jest to klopotliwe przy cichym sluchaniu muzy
ktoredy wyprowadzane jest cieplo, ampli bedzie stal obok TV LCD.
 

arsenal

Moderator
VIP
Z mojego doświadczenia z HK 255 wynika, że wentylatory są nieme a Odtwarzacz DVD czy PS3 postawione na wzmacniaczu z taką mocą to zły pomysł. Po kilku minutach PS3 załączyło swoje chłodzenie w tryb śmigłowca bojowego:mrgreen:
Grzeje się jak piecyk bo musi:)
 

Bepeh

New member
to gdzie postawić DVD - pod ampli?

jestem ciekawy czy moj KISS wytrzyma takie 14 kg, rozumiem ze otworów wentylacyjnych ampli pod nie ma ?
 

wujas

New member
Witam. Mam pytanie a propo Harmana 355. Czy wentylatory sa glosne?. Z tego co czytalem przy cichej muzyce lub filmie sa one slyszalne. Jakie sa wasze opinie i spostrzezenia?.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Wentylator włącza się zależnie od temperatury więc 2pierwsze godziny jest wyłączony, później ulega załączenia ale jego praca jest bezgłośna.
 
Do góry