Onkyo TX-SR806 + ??

kaspersky69

New member
Witajcie, zabieram się do zakupu zestawu Onkyo TX-SR806 + Onkyo DV-SP406E no i zostaje mi około 2 tys. na zestaw głośnikowy (5.0).
Suba sobie narazie odpuszczam. Bardzo proszę o sugestie co mogę najrozsądniejszego w tej cenie zakupić.

PS. Zakładam dalszą rozbudowę/wymianę głośników za kilkanaście miesięcy, dlatego Onkyo 806... jest raczej 'parametrem stałym'

PS2. Pokój ok. 25m2. Muzyka(PopRock)/Film --> 60/40
 

imalas

New member
2tys. to jednak za mało kasy na sensowny zestaw 5,0.
Dozbieraj drugie tyle to będzie "proporcjonalnie" do możliwości amplitunera :) np. Monitor Audio Bronze (BR6,BR1/2,central)
 

pawliszak

New member
Niby tak!, ale to nie będzie to ..."co lubią tygrysy!", a może zakupy zrób etapowo tzn. najpierw 2x BR6 (nieznacznie przekroczysz limit kupując u Blackninji) Doskonała przestrzeń i analityczność, w kinie będziesz sądził, że masz włączone tylne kolumny (tak mam jak przechodzę na stereo - serio!). Potem zakup resztę, ale może to Cię zdziwi , ale radzę najpierw kupić suba BRW10 MA, zrobi takie kino, że hey!.
W niemieckich testach jego jakość grania porównywana jest z subami za 1500 euro!:)
 

kaspersky69

New member
Dzięki za opinie.
Gdybyście mieli zdecydować między:

1. RUBICON RT 26 MkII
2. Quadral Quintas 700
3. Magnat A5 + A3 + AC13
4. M-AUDIO HRS-60
5. CELESTION F 30 + 35C + 10
6. Jamo E 680PPL

co byście wskazali? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zmień kierunek na KEFY seria C7 lub na MA BR lub - Onkyo 806 ma spory zapas który trzeba wykorzystać :D
 

kaspersky69

New member
Re:

Kontynuując wątek
zaopatrzyłem się już w Onkyo TX SR806, JAMO 606 (5.0) :) no i chciałem wziąć do kompletu Onkyo DV ST506, ale co sklep... to nie mają srebrnego w interesującej mnie cenie.

Proszę o poradę, gdzie dostanę takie DVD w cenie DO 1200 zł. Badź - jak uważanie - jaki inny sprzęt będzie tak samo dobry (lepszy) i będzie pasował do ww. zestawu.

Z góry dzięki za opinie.

Pozdrawiam
 
Do góry