ONKYO TX-SR608 czy Pioneer 920 ??? + Głośniczki

pkomp

New member
e to niedużo - jakoś rachunki minie wzrosły za wiele od roku jak mam upc i onkyo577.....te kilka pln na dwa miechy to nie warte oszczędności
kupując sprzęt więcej zaoszczędziłem (wydębiając zniżkę) niż 5 lat płacenia wyższych rachunków

jesteś pewien aż 50 wat?to chyba jednak ciut za dużo jak na zwykły układ od hdmi - stawiałbym raczej na 25 no max 30
 

ryski10

New member
No to możesz spokojnie kupować pionka bo problem rozwiązany jak i z oglądaniem Tv tak i blueray poniewaz pionek ma możliwość przepuszczania sygnału gdy jest wyłączony wystarczy w ustawieniach zmienić HDMI z opcji ampli na THROUGH od tego momentu możesz wyłączyć ampli a wszystko przez niego przeleci bez problemu załącza się wtedy na czuwanie automatycznie kiedy ...

Frog32, proszę Cię o pomoc. Kupiłem 920 i nie mogę sobie poradzić z puszczaniem sygnału przy wyłączonym Ampli.

Contorl w Other Setup jest włączony na ON, w menu Audio daję THROUGH i faktycznie głos znika z głośników ampli i wydobywa się z TV, i wszystko niby jest OK ale jeżeli wyłączę ampli pilotem czy czy też przyciskiem (standby/on) to wszystko znika.

Naiwne pytanie ale jak wygląda Ampli w trybie Standby - u mnie nie świeci się żadna dioda, żadne światełko po prostu umarł w butach. Może to jakiś kłopot z trybem standby np. po wyłączeniu Power odcina całkowicie zasilanie nawet to potrzebne do opcji Through.

Pytania skierowałem do Froga ale oczywiście proszę o pomoc Wszystkich życzliwych - :wink: jak i Tych mi nie życzliwych.

ps. Sprzęt i obecne podłączenia: Ampli 920, TV Samsung C650 (podłączony HDMI wyjście out w ampli), Dekoter PVR Philips C+ (podłączony HDMI1 do ampli), jeszcze mam DVD420pioneer (podłączony HDMI2 w ampli.

Z góry dziękuję,
ryski10
 
Do góry