ONKYO TX-SR 606 + jakie głośniki 25m2

AvataR

Banned
Dokladnie to samo Mati22 koledze pisalem - tylko polecalem duzo lepsza jeszcze serie iQ50 :)

Dodam moze tylko przy okazji ze iQ50 i cala ta seria jest nie dosc ze lepsza dzwiekowo to duzo ciekawsza wizualnie od serii C
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

vvilk

New member
Pomyśl jeszcze nad zestawem Dali Concept 6. Nie wiem jak zagra z Onkyo ale z Yamahą 663 grają bardzo ładnie.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dzieki za pomoc, w tej chwili szukam miejsca w wawie gdzie moge posluchac, nie mam doswiadczenia w sluchaniu i to w dodatku na krotko, w domu to co innego majac miesiac to mozna powiedziec.
kef c podobaja mi sie i maja fajna, iq50 juz troche drozsze, ale skoro AvataR pisze ze sa lepsze a co za tym idzie, lepiej graja to tak musi byc, kurcze kupno glosnikow i amli to jak kupno LCD dlugo i co chwila sie zmienia cos, tu problem to odsluch na tym co chcemy kupic, albo tego nie ma albo tamtego, a w ciemno to szkoda.

chwilowo jestem przy
jamo 606 dobra cena za zestaw, nie wiem jak graja a moze mi sie spodoba
kef c5 i c7
kef iq 50
MA br 5

ampli
onkyo 606, 805 (uzywka)
yamaha 663
HK 255
moze cos jeszcze

najlepiej pojechac do sklepu gdzie to wszystko maja i podjac decyzje

jak juz bede zdecydowany to wtenczas juz bede myslal o negocjacji cenowej (czy to wsklepie czy to tutaj z paroma osobami)

Dali Concept 6 dostalem ciekawa propozycje cena w sklepie
 
Ostatnia edycja:

Jarema

New member
Weź kolego 2 dychy do kieszeni i na pewno posłuchasz w sklepach, ktore wszystkie zwiedziłeś nie dziadując (olsztyńskie included), a na pewno miła i nie stronnicza obsługa podłączy co będziesz chciał. I nie będziesz dla nich setnym bezwartościowym kupcem, jak sam to określiłeś, zresztą instrukcję idealnych zakupów sam mi napisałeś w swoim poście nieprawdaż?:D

A tak na serio to Kef-a jako firmę polecam, wszystkich modeli nie słuchałem ale charakter brzmienia mi bardzo odpowiada.
Jamo 606 to dla mnie takie głośniki uniwersalne, dobre z "oczywistym" brzmieniem. W muzyce raczej nie zaskoczą jak Kef-y.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
dwie dychy i dobre piwko daje spoko
ale nie jest tak latwo, jeden mial wszystko prawie co chcialem, ale koles minal sie z powolanie, tragedia, nawet jak chcialem zobaczyc inny kolor to mu sie nie chcialo, na wyjsciu chcial 70zl

fakt bylem w dwoch milo i fajnie, ale nie miale co chcialem


Jarema tam Ci 20zl i piwko dobre a nawet pare, zaden problem chce tylko zobaczyc i pobawic sie tym co chce
 
Ostatnia edycja:

Jarema

New member
Seba_Fan napisał:
widocznie dla sprzedawcy okazales sie malo wartosciowym kupcem, bez obrazy, znam takich duzo, duzo gadaja laza po sklepach i nic z tego, ja jade ogladam gadam testuje i kupuje, daje kolesiowi 2dychy za pomoc i jest super, w zadnym sklepie nie bylo problemow.
:D
i nie działa?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Seba_Fan napisał:
chwilowo jestem przy

kef iq 50
MA br 5

ampli
onkyo 606, 805 (uzywka)

i na twoim miejscu przy tym bym pozostal...;)
sam uzytkuje onkyo 605 = MA br5 fronty MA br2 tyl i MA central - daje rade i nadaza w kinie....:D
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Jarema napisał:
:D
i nie działa?
nie dziala bo nie ma tego co chce, czegos zawsze brakuje, ja chce wszystko :)

to sie odnosilo do MM Saturn itd, tam masz kazdy TV i wybor

w audio to juz trudno znalezc, zeby bylo to co chcesz.
 
Ostatnia edycja:

ryszard15

New member
onkyo 606 amplituner

czy mozna na ten amplituner polozyc kolejny segment czy ze wzgledu na duza temperature trzeba np dvd polozyc pod spodem ?
 
Do góry