onkyo tx-sr 507 - jaki do tego zestaw 5.1 ?? bo beta hcs już nigdzie nie ma:(

bartekbarti

New member
Witam

Proszę o pomoc w dobrze kina domowego.
Posiadam amplituner onkyo tx-sr 507

Pokój o pow. ~18m2
Głośniki muszą być koniecnie małe!!
Brałem pod uwagę:
Infinity Beta Hcs - to byłby chyba najlepszy wybór ale nigdzie już ich nie ma:(

teraz zastanawiam się nad:

HKTS 11bq - jest doś sporo opinii na ich temat
lub
Infinity TSS 1200 - o tym zestawie niestety nic nie znalazłem

Który byłby lepszy ?? HKTS kosztuje ~1700zł a TSS1200 2300zł więc nie wiem czy warto dokładać...

Który zestaw będzie bardziej uniwersalny tzn. kino plus muzyka (wiem że harman jest zestawem do kina ale nie wiem co z infinity).

Z góry dziękuje za pomoc
Pozdrawiam
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja nie dawno kupowałem zestaw z kolumnami właśnie Infinity Beta HCS u Blacnninji. Nie sądzę bym kupował ostatnio sztukę ;)
 

brodi

New member
Witam! Odświeżę nieco temat, ale z tym samym pytaniem. Głośniki hkts 11 czy infinity tss 1200? Niestety jestem skazany na małe głośniki i rady typu kup większe nic nie dadzą bo musiałbym dom zmienić:) Oba są dostępne w media, a że teraz promocja 30 rat bez procentów....
Amplituner h/k 255
 
Ostatnia edycja:

Amra Lew

New member
Bez reklam
Jak nie Infinity Beta to HKTS11.Te tss1200 zagrają podobnie do HKTS a są chyba droższe.Ogólnie ludzie posiadający HKTS11(a nie mający jakiś pseudo audiofilskich preferencji) bardzo je chwalą.
Pozdro
 

brodi

New member
Dzięki za pomoc. Dodatkowo stojaki do khtsów są po 300zł a nie 700 jak w przypadku infinity. Może więc warto zaoszczędzić kilka stówek. Wiecie może, czy zmiana kabli na lepsze przy tego typu głośnikach ma jakiś sens?
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Gra nie warta świeczki i tyle.Te w zestawie w zupełności wystarcza.Takie głośniki nie przeskoczą pewnego pułapu i tu zmiana kabli nie pomoże co innego w podłogówkach ale i tu jedni słyszą różnicę inni nie.
Pozdro.
 

brodi

New member
Eh już za późno, bo zamówienie złożone, ale dzięki. Pewnie za kilka dni pojawię się z jakimiś problemami dotyczącymi prawidłowego podłączenia hehe. dzięki za pomoc
 
Do góry