onkyo tx-rz800 wrocił z serwisu!!!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten wątek i tak już się zrobił śmieszny, więc jak pralki, to ja jedyne co mogę zaproponować to pralkę z funkcją suszenia.
Genialna sprawa. Wkładasz gacie i po 30min prosto z pralki do szafy.
A pamietam jak "Janusze" straszyły, zepsuje się panie, po co to panu, nic nie daje bo i tak mokre i się leje, a g prawda... asz te znafcy ; )

Ok, dajmy już spokój, bo zaraz będzie o żelazkach, to już wyższa szkoła jazdy.
 
LG też postarza sprzęt.

Jeśli chodzi o psucie się sprzętu jedna to opinia ale drugie to dowody. Montowanie kondensatorów przy radiatorach czy nierozbieralne bębny. Albo silniki inwerterowe (które same w sobie są bardzo fajne).

A jeśli chodzi o przedłużone gwarancję i opinie to według mnie powinny być jak najlepsze czyli kupione. Nawet producent najbardziej innowacyjnej płyty gazowej je sobie pisze.

Kamil i tu masz rację, o tym wspomniałem wcześniej taka gwarancja producenta jest warta zakupu.

Pralki są z rozbieralnymi bębenami.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
.
Już mam wstępnie upatrzoną zacną LG side by side (samsunga nie tkne, zresztą ma gorsze rozwiązania), ale szkoda obecnej, a nowa swoje kosztuje.
Po cichu mam nadzieję, że ta nowa mimo wszystko wytrzyma te 10 lat?

O widzisz
Ja mam samsunga side by side i , swoje robi, jestem zadowolony.

Ale co najwazniejsze, kostkarka do lodow, wiec zawsze jest w czym chlodzic to "co potrzebne"
 

duzy213

Member
panowie a zastanowiliście się jak jest sprzęt traktowany podczas załadunku rozładunku ogólnie w transporcie... , kiedyś widziałem rozładunek w media... byłem w szoku.... , a raz widziałem u kuriera na samochodzie jak mu się wywróciła paleta z komputerami ... koleś poukładał i dalej powiózł... , co do onkyo i tannoy-i to mam już je prawie 20 lat są w świetnym stanie...
a do wadliwego sprzetu to mogę wymienić sony... miałem kiedyś kamerkę ,,8,, zaraz po gwarancji padł ,,dysk wizyjny,, czyli głowica , miałem jeszcze magnetowid tu usterka polegała na tym że podczas przewijanie kasety nie wyhamowywał i rwał kasetę...
 
Ostatnia edycja:

Kamil_89

Member
panowie a zastanowiliście się jak jest sprzęt traktowany podczas załadunku rozładunku ogólnie w transporcie... , kiedyś widziałem rozładunek w media... byłem w szoku.... , a raz widziałem u kuriera na samochodzie jak mu się wywróciła paleta z komputerami ... koleś poukładał i dalej powiózł... , co do onkyo i tannoy-i to mam już je prawie 20 lat są w świetnym stanie...

Kuzyn pracował w jednej z firm kurierskich (chwilę bo dłużej nie dał rady) ogólne podsumowanie "na zakręcie paczki spadają, ale na kolejnym już same się układają" pewnie z większym sprzętem jest lepiej ale chyba też nie do końca, ostatnio jak przyjechał kurier po paczkę to ją ciągnął bo nie wiedział że będzie "taka duża" pomimo że na zamówieniu były wymiary.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ok jest jak jest tylko nie mieszajmy wszystkich do jednego worka.. mojej koleżanki mąż jeździ w DHL i jak się go słucha to rożnie z tym jest - przynajmniej u nich..
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
dobra nowina dzisiejszego dnia...Onkyo RZ-800 nie do naprawienia ale wymienią nowy RZ-810 :D dwa miesiące musiałem czekać na tą decyzje :)
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
810 powinien już być bardziej dopracowany tylko schudł trzy kilogramy :)

dzisiaj odebrałem po dość sporym czasie RZ810...jakie sa moje pierwsze wrażenia w porównaniu z RZ800???

Schudł 3 kilogramy ale panowie...jest lepiej...jak na mój słuch bardziej dynamiczny,bardziej szczegółowy,odrobine przestrzenniejszy...bardziej jak na mój sluch dopracowany ale sa tez minusy...interface jest ładniejszy ale dość przymulony...nie wiem jak u was ten kto ma ale reaguje wolniej niz w RZ800 jezeli chodzi o dzwiek stereo jak i w kinie wydaje mi sie ze jest lepiej...zauwazalnie...mysle ze 800 to po fuzji z pionkiem była urzdzeniem "testowym"...
RZ810 wydaje sie bardziej dopracowany...wiem ze dysponuje kolumnami budzetowymi ale lubie ich brzmienie i odczułem róznice na plus...

prócz wolno dziełajacego interfejsu minusem jest dla mnie jednoliniowy wyswietlacz ale przeciez bez tego da sie zyc...
to takie moje krótkie spostrzeżenia :)

pilot nie chce obsługiwac cd i musze go rozkminić jak to ustawić...na razie uzywam od RZ800 ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No widzisz, miałeś 800, masz 810. Sam słyszysz różnice.
U mnie menu działa szybko, tzn. tak jak na ampli przystało.
Sprawdż czy nie masz żadnych aktualizacji do pobrania.
 
Do góry