Onkyo TX-NR656, TuneIn znikające stacje radiowe!

dare2c

New member
Nie jestem pewny czy jestem w właściwym miejscu ale muszę spróbować. Posiadam od dwóch lat ampli Onkyo TX-NR656, całkiem dobre pudełko jak na moje potrzeby, kilka miesięcy zaczęły znikać stacje radiowe z listy TuneIn? W obecnej chwili, na liście krajów i przy wszelkich próbach wyszukiwania mam tylko 3-4 kraje do wyboru, żadnych innych stacji lokalnych po za Wielką Brytanią, Cyprem, Niemcami i czasami Francją. Pytanie do serwisu , kończyło się tekstem o płytce HDMI i własnymi kosztami naprawy, jest krótko po gwarancji. Po za TuneIn, ampli chodzi bez problemów, często słucham radia i dlatego szukam pomocy, czy komuś się przydarzyło napotkać taką sytuację , może inny ampli, czy sprzęt i problemy z TuneIn? Ampli po aktualizacji, resecie itp!
Dzięki za wszelką pomoc
Pozdrawiam :smile:
 

wysio

Member
Bez reklam
Patrzyłeś na listę swoich stacji przez aplikację w telefonie? Podejrzewam, że to wina samego Tune in, gdzie nie jest rzadkością usuwanie stacji z aplikacji. Sprawdź na telefonie i daj znać.
 

dare2c

New member
wysio. Dzięki za podpowiedź, faktycznie to wina TuneIn, na tel też jest tylko kila krajów , choć więcej niz na ampli. Spróbuję zapytać u źródła, mieszkam w UK i zawsze słuchałem polskich stacji , teraz mi trochę brakuje tego !! Dzięki bardzo za podpowiedź. Pozdrawiam !!
 
Do góry