Onkyo TX-NR 809 HDMI Start Up

Oczko7121

Member
Witam!

Mam mały problem z moją 809. Ampli nie wysyła dzwięku ani obrazu do tv (sharp le630) Sygnały wejściowe to: pc, ps3, netia player. Na wyświetlaczu od Onkyo cały czas widnieje HDMI Start Up.

Kable sprawdzałem, zmieniałem itd. Da się coś z tym zrobić czy najlepiej będzie jak wyślę sprzęt do EIC ?

Pozdrawiam.
 

sebol81

New member
Jeśli masz jeszcze na niego gwarancję to wysyłaj do autoryzowanego serwisu. W internecie widzę, że już trochę osób miało ten problem i jedynie serwis pomagał.
 

Sanczopancza

New member
Miałem problem z moim amplitunerem onkyo i w autoryzowanym serwisie powiedzieli mi za naprawę 1800 zł.Ale dostałem namiary na jedyny serwis w Polsce który się specjalizuje w naprawie onkyo.U nich naprawa mojego onkyo tx-nr3008 kosztowała mnie 450 zł a sprzęt działa do dziś.Jak chcesz to mogę Ci podać link do ich strony internetowej,jeśli masz ampli jeszcze na gwarancji to jak najbardziej odsyłaj do eic.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak Kolega pisze jak gwarancja to wysylaj do EIC. A mzoesz wkleic tutaj link do tego serwisu co robili Tobie amplituner... mysle ze wielu osobom sie przyda. pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sanczopancza

New member
Moj brat modyfikował u nich swój wzmacniacz rotela i zrobili kawał dobrej roboty różnica w brzmieniu była sporo na plus :-o
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry