Onkyo TX 705 jakie kolumny?

Tomasz_450

New member
Witam,

Nabyłem przed tygodniem wspomniany amplituner i zastanawiam się z jakimi kolumnami go zestawić. Do tej pory korzystałem w trybie stereo z TX-DS575X wraz kolumnami Infinity Reference 61 mktII.
Rozważam dwie opcje zakup całego zestawu nowych kolumn, bądź też rozbudowa do 7.1 do posiadanych kolumn Infinity.
Szanowni Państwo proszę o jakieś propozycje, budżet zakładam 6-7 tys w pierwszej opcji i 4 tys w drugiej.
Słucham dużo muzyki rockowej z CD jak i koncertów na DVD od czasu do czasu filmy z Cyfry+
 

AndrzejIgor

New member
Przymierzam się do tego amplitunerka i będę celował w monitor audio. W cenach "blacknijnowych" stać Cię chyba na zestaw serii Bronze Reference (BR6+BR1+BR LCR)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nie ma co sie zastanawiac głośniki trzeba zmienić, sa już nowsze konstrukcje od 61mktII.
Przy tej kwocie możesz kupić nowe Beta50+Beta es250+Beta C360+SW12.
W tej kwocie starczy Ci także na Monitoraudio z serii silver ale juz bez woofera.

ENG_series_pic_BET.jpg
 

Tomasz_450

New member
Dzięki Panowie,

Myślałem o Infinity Beta, ale o trochę innej konfiguracji bez es 250 natomiast z beta 20 zamiast nich (czyli beta50x2, 20x2 lub x4 c360 i subwoofer większy chyba SW. Cascade są ładne, ale chyba musiałbym podwoić budżet. Monitor Audio przyznam sie szczerze, że nie spotkałem z tą marką, czy to jest to samo co MAudio?
A co sądzicie o JBL, B&W czy Paradigmach, może jakieś opinie?
 
Do góry