Onkyo hte 577-bd507 m-audio classic 9950 ??

ss1973

New member
Witam wszystkich,potrzebuje szybkiej rady,czy przesiąść się na wyzej wmieniony zestaw jest w promo w Łodzi na otwarcie Saturna za 2399PLN. Obecnie gra u mnie Pioneer DV-300 + VSX-416+wiekowe Altusy+Onkyo SKW-150X.Wykorzystuje sprzęt 80% do filmu plus trochę muzyki.Chodzi mi dokładnie czy ten zestaw jest wart tych pieniedzy.Na decyzję mam 2 dni tzn.do 24.03 Pozdro.
 

krisder

New member
Bez reklam
Elektronika i cena ok. Osobiście posiadałem kolumny M-Audio i raczej nie polecam. Być może warto by kupić ten zestaw a głośniki pchnąć na allegro i zakupić coś lepszego. Jak napisałeś posiadasz stare kolumny i tymczasowo możesz ich używać.
 

HILUX

New member
coś mi się zdaje, że taniej kupisz u blackninja bez promocji :-o

np. ONKYO 507 + M-audio trend 900 ( nie są złe - kiedyś miałem m-audio 8800 i były tragiczne ale te są całkiem ok )

amplituner jakościowo to samo a kolumny lepsze - lepiej dobrane zestawienie

powinno zostać kasy na jakiś tani dvd - typu ferguson - chyba, że koniecznie musi być bd
 

HILUX

New member
Do kina polecam Klipsch Synergy

Bardzo ładne zestawy są Klipsch + Onkyo - cena kolumn wychodzi wówczas atrakcyjnie.

ONKYO 507 jest już fajnym amplitunerem + np. F1 set

zapytaj blackninja - kilka stówek dodrukujesz i masz bardzo fajne kino.

jak możesz posłuchaj w marketach ... bo jeśli wyznacznikiem jakości jest altus to może być ciężka sprawa :)
 

ss1973

New member
Co do Altusów to w dniu ich zakupu czyli 03.1992 to był hit,no może nie Liga Mistrzów ,ale Extraklasa.Pamiętam jak dziś byłem szczęśliwym posiadaczem zestawu DIORA WS 502(po tylu latach w dobrej formie) + Altus.Odpusciłem sobie,zostaje przy pionku.
 
Do góry