onkyo 906 z usa

rudy80ol

New member
Właśnie płynie tylko nie wiem czy ma przełącznik 110v/230v. Słyszałem taż ze z radiem może być problem.Jak jest ktoś zorientowany proszę o sugestie co z tym dalej, bo za 2 tygodnie ma już być.
 

Kaszan

New member
Z radiem będziesz miał ten problem, że nie odbierzesz stacji na parzystych częstotliwościach- kiedyś chciałem ściągnać radio samochodowe z USA, stąd ta wiedza:) problem do zalatwienia przez każdego elektryka. Inna sprawa, że większość stacji nadaje na nieparzystych częstotliwościach. Z przełącznikiem nie powinno być żadnego problemu.
 

matias2004

New member
Z radiem nie powinno byc problemu , choc trzeba sprawdzic jak jest w onkyo . sprowadzalem kilka ampli z usa i prawie wszystkie z nich mialy krok taki jak w polsce.
Aczkolwiek np.yamaha -modele starsze (10 lat) maja inny zakres niz polski.
Dodam jeszcze ze hdmi w ampli z usa dziala np.u mnie w harmanie bez zastrzezen ze sprzetami eur jak i usa.
 

rudy80ol

New member
Fizycznie w sklepie , ale bd to nie 606 jakaś "nowość" dokładnie nie wiem bo nie osobiście kupowałem . Ampli na pewno 906 bo to warunek tranzakci
 

pawliszak

New member
Za niecałe 4 tys. 906 + BR to gratka!, ale już pojawiło się w Polsce 1007 i jakby w "normalnej" cenie wywoławczo z gwar.PL ok. 5400zł ,to jeszcze potanieje!!!

Ciekawe na czym tym razem zaoszczędzili? :niewiem:

1. Mniejsza moc wyjściowa 180 W / kanał / 6? / 1 kHz / IEC (wysterowany jeden kanał) Było 200W w 906-ce. TX-NR3007 ma już 200wat za 6200zł :D



2.Max pobór mocy zwiększono z 1000 do 1060 Wat ...heh! (pewnie 9.2)
3.......
4.......
dopisujcie!

PS. Odnoszę wrażenie, że 1007-ka zastępuje 876-kę. Czyli robią to samo co Denon tzn. numery w górę i ceny ...też!?
 
Ostatnia edycja:

rudy80ol

New member
Właśnie odebrałem 906 , problem z zasilaniem nie da się przerobić trzeba kupić zasilacz .A bd to 507 całkowity koszt to niestety 1372$+1415złcło+ zasilacz 430zł.
 
Do góry