onkyo 905-problemy

holender

New member
Witam.

Od kilku dni jestem posiadaczem amplitunera 905tki firmy Onkyo.Mam 2 klopoty z ktorymi nie moge dac sobie rady.Mam nadzieje ze moze ktos bardziej doswiadczony bedzie umial mi pomoc.

Przy podlaczeniu 905 z Dvd-Hd 805 Onkyo za pomoca coaksiala lub zamiennie hdmi nie moge uzyskac dzwieku dd true hd ani tez dts hd.Na wyswietlaczu pojawia sie tylko komunikat DD lub standardowy Dts.

Czy pokretlo glosnosci w 905 jest podswietlane na niebiesko tak jak np w 674?W zaden sposob nie moge uzyskac tego efektu.Proby z dimmerem nie daja zadnych rezultatow.
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
hahahah...
ktos ci sprzedał amplituner CAT i wcisnął, że to ONKYO.. :D

przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.. :D

co do problemów:
1) jesteś pewny, że dany materiał ma ten typ dźwięku, który próbujesz uzyskać ? jak podłączyłeś napęd do ampli ? czy w ampli masz ustawione rozpoznawanie kodowania ?

EDIT: przepraszam, juz widzę jak podłączyłeś.. a to nie jest tak, że dźwieki HD tylko a zanalog out 7.1 można wyciągnąć.. ? jakoś tak mi się wydawało...

2) hm. nie wiem, czy jest.. ale u mnie (705) właśnie dimmer wyłącza podświetlenie i wyświetlacz.. a nie masz możliwości dopytania tam, gdzie kupowałeś ?
 
Do góry