Onkyo 807 czy Yamaha 2065 ?

christoph38

New member
onkyo to sprzet do wiesniakow ,polecam Yamahe a najlepiej 3800/3900

Dembol :fool:

pozdrowienia od kolejnego zadowolonego Pana Wieśniaka.
Jak wielu Szanowanych tutaj Kolegów po wielu odsłuchach ( Yamaha, HK, CA, Denon i inne...) wybrałem Onkyo i gra w salonie cudownie!!!
W sypialni stoi klocek Yamahy i nikt jej nie słucha bo odkąd Onkyo pojawilo się w domu nikt po prostu nie chce jej używać :p I nic nie mam do tych którym właśnie Yamaha przypadła do gustu!
Dla Ciebie mogę być nawet wieśniakiem, ale mam też "banana" za każdym razem kiedy odpalam teraz muzę lub kino w domu.

Christoph
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Obecny a ty odsłuchiwałeś któryś z tych amplitunerów czy od tak zamówiłeś na zasadzie koledzy z forum chwalą to musi być super i dla mnie?Wiesz bo istnieje taka możliwość,że gdzieś usłyszysz tą Yamahę i to Onkyo z "legendarnym" toroidalnym transformatorem troszkę straci w Twoich oczach.
 

werasdzxc

New member
Witam
Ja pewnie o tym samamy ale chcialem tylko powiedziec o moich konkuzjach na temat ktory sprzet jest lepszy :))

od prawie 7 lat bylem wiernym fanem Yamhay (oststnia moja yamaha 750 wbila mnie fotel i zabijajala jakoscia dzwieku razem z subwooferme yamahay YSW 800 :) ale jakis miesiac temu postanowilem zmienic sprzet - chcialem znow yamahe ala 2600 ale po licznych odwiedzianach na forach zdecydowalem sie na zakup w ciemno onkyo 805... przyszlo z niemiec - ju znie mowie ze klocek wazy prawie 30 kg (yamaha 12,5) ale jak to wszystko podlaczylem nacisalem PLAY to padlem na kolana... zreszta nie tylko ja DZWIEK ktory jak dla mnie jest skonczona doskonalascia... a BUS jest taki ze mozna by go dotykac...w jednej sekundzie wszystko sie zmienilo i yamaha zostala zapomniana w nastepnym 2 sekundach - ONKYO to jest to czego potrzebujesz

Pozdrawiam
 

christoph38

New member
Waga może i nie ta ale kolega zapewne miał na mysli wrażenia, ze ten klocek faktycznie dużo waży ( 23,5 kg) i jest co dźwigać. Ale najważniejsze, że gra genialnie i wszyscy którzy go słyszeli nie mają uwag. Uciągnie większość kolumn i nie buntuje się przy 4 Ohmach. Może się i grzeje trochę ( teraz mam dodatkowy grzejnik w domu :D), ale nie ma śmiesznych wiatraków i albo jest DŹWIĘK albo cisza !!!

ps. Znowu pozdrawiam Dembola - nie płacz chłopie, zmienisz Yamahę, zmienisz nicka i nikt się nie pozna, że to ty!!!

Christoph
 

PeterMac

New member
Bez reklam
TX-SR805 - 23,3kg - 870W
TX-NR905 - 24,3kg - 1000W

TX-SR607 - 11,0kg - 550W
TX-SR707 - 12,6kg - 600W
TX-NR807 - 18,0kg - 750W
TX-NR1007 - 23,5kg - 1060W
TX-NR3007 - 25,0kg - 1060W
TX-NR5007 - 25,0kg - 1160W
 
Ostatnia edycja:

werasdzxc

New member
Tak zdecydowanie mialem na mysli to ze jest mu blisko do 30 Kg :) niz do 20 kg...
Z gwoli ciekawosci zwazylem swoje monstrum i okazalo sie ze wazy 25,8 Kg!!! ONKYO 805 a nie tak jak jest napisane 23,3 :)) a na pudelku jest napisane masa 28,5 kg wiec te 3 kg mniej robi pudelko, instrukcje, pilot i inne dodatki :))
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

Mane1979

New member
Obecny, podanie sygnaly video+audio z karty graficznej to nie problem, radeony maja juz kodek dzwieku i ja tak podaje obraz i dzwiek z kompa do TV
 
Do góry