Onkyo 805 czy Denon 2309

RAMZES72

New member
U mnie Onkyo 805 ożył dopiero po zakupie kolumn Klipsch Reference IV - RB-61 (front) i suba KSW 10, (w drodze RB-51 jako surround oraz RC-10). To wszystko w 15 m2 pokoju. Kolumny Klipsch zastapiły JBL ES-30 na frontach (koszmar).



pozdrawiam
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
a skad wiesz ,ze za jakis czas nie zalapie bakcyla i nie pomysli o lepszej klasy kolumnach.........?!;)
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Wtenczas wymieni sie rowniez ampli. Na ta chwile potrzebuje cos do jamo 606 z nowymi dekoderami i dobrym stereo :)

To moze pioneer 919 cooooooooooooooooooooooooooooooooo ?? :)
W sobote wybieram sie do super hiper mega marketow. Pewnie i tak nie beda mieli tych modeli co mnie interesuja :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mumin6666

New member
Graja pieknie ale maja niska sprawnosc-nie nadaja sie do rocka,ciezkiej muzyki.
Podobnie jak Dali i Dynaudio pasuja do klasyki,jazzu itd.
Sa dobre-ale nie dla kazdego.

akwidzynski napisał:
Przypominam tylko ze kolumny jamo 606 otrzymalem w prezencie i raczej ich nie sprzedam teraz, wiec moje pytanie brzmi jaki bylby najodpowiedniejszy ampli do tego z tych dwoch yamaha 863 czy denon 2309.
Wez Yamahe.
Inwestowanie w lepszy ampli jest zasadne tylko,jesli przewidujesz wymienic kolumny na lepsze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

akwidzynski

New member
Bez reklam
ampli

Wlasnie o to chodzilo tylko ze znow mam zgryz bo ... nie ma juz czarnych 863 jest nowy model 765 yamahy. Czy jest to model wart zainteresowania czy moze jednak denon 1910 ? Stwierdzilem ze do tych jamo 606 to jednak nie ma sensukupowac 2310 lub 805/806. W 1910 kusi mnie ta nagroda eisa 2009/2010 :)
 

Jinxed

New member
Prosze wybaczyc że podłacze sie do tematu ale mam pytanie czy gdziekolwiek dostepny jest jeszcze onkyo 805 w kolorze czarnym i ewentualnie jaka cena , tak wiem wiem ze sa juz nowsze, ale z tego co sie orientuje wcale nie sa lepsze :)
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
amp

Raczej nie dostaniesz. Sam szukalem czarnego i nic nie kupilem jeszcze hehe. Nie bede szalal i chyba kupie yamaha 765 bo 863 tez nie ma juz czarnych grrr.
 
Do góry