Onkyo 616 wadliwy procesor

szampan33

New member
Cześć. Jak w tytule. Naczytałem się tego i innych forum i ogólnie w necie, ale specjalnie nie znalazłem potwierdzających informacji o wadliwym procesorze w Onkyo 616. Koleś z serwisu elektronicznego tak mi nagadał. Prawda?

Dlaczego się pytam:
Bo zdechł mój amplituner i szukam czegoś, a mogę mieć Onkyo 616 tylko ten procesorek mnie wystraszył.

A może inny amplituner wybrać?

Kolumny to Jamo s606 + subwoofer 210. Wiem, że kolumny nic specjalnego, ale są.

Może koledzy i koleżanki zwiększą kompetencją coś podpowiecie co wybrać?

Onkyo 616, Denon 3808, czy może coś nowego z sklepu do 2500zł. ?

Z góry dzięki za pomoc :grin::grin::grin:
 

szampan33

New member
Dodam jeszcze, że oglądam wszystkie amplitunery. Może Yamaha?
Nie upieram się przy Onkyo, ale czytałem, że ma najlepszy bass. I niekoniecznie sprzęt musi być nowy. Bo tak do około 2500zł to nie wiem co miałbym kupić.
A w używanych to już coś wybiorę. Też zastanawiam się nad onkyo 626, czy 636.
 

Rafal7

Banned
Te Onkyo to nie ta liga jeżeli chodzi o AVR 3808
Kolega BaliGdynia ma X3200 pół rocznego, tylko nie wiem czy z ceną się dogadacie.

Co do procesora to pierwsze słyszę aby było wadliwe w Onkyo, to jakiś wymysł tego fachowca.
W tym budżecie to już śmiało kupisz Onkyo serii 8
 
Ostatnia edycja:

szampan33

New member
Denon x3200 to już trochę dużo :)

Kolega będzie chciał za to swoje dostać, wiadomo.

Jeszcze zastanawiam się za denonem 2200, u mnie w sklepie na miejscu jest za 2395zł.
 

szampan33

New member
No dzięki, ale aż tyle to nie chciałem wydać. Do tych 2500zł to wystarczy tego demona 3808 jest za 1600zł chyba. A Onkyo616 za 1000zł mogę mieć. Więc jak pisałeś, że procesor jest ok. To chyba je wezmę. Albo tego demona 3808. A juz nie wiem.
 

szampan33

New member
Tak. Sprawdzałem wszystkie linki, dzięki za nie.
Ale trochę za dużo finansowo jak dla mnie. Za parę dni czterdziecha i trzeba coś postawić:grin:
Dlatego liczę kasę, a wysiadł stary amplituner i teraz nie mam nic :niewiem:
Wiec szukam czegoś w miarę dobrego za w miarę rozsądne pieniądze. Ot i cała kołomyja.

Ale ten onkyo 828 myślę, że będzie OK:eek:k:
 
Tak. Sprawdzałem wszystkie linki, dzięki za nie.
Ale trochę za dużo finansowo jak dla mnie. Za parę dni czterdziecha i trzeba coś postawić:grin:
Dlatego liczę kasę, a wysiadł stary amplituner i teraz nie mam nic :niewiem:
Wiec szukam czegoś w miarę dobrego za w miarę rozsądne pieniądze. Ot i cała kołomyja.

Ale ten onkyo 828 myślę, że będzie OK:eek:k:
No jak 40stka to co innego wiadomo ;)
Miałeś stary sprzęt wiedz nie warto znowu coś starego się pchać. Jedynie Raty zostają wplacasz 1500zł i raty nie odczujesz, a nowy sprzęt będziesz miał.
Podejdź sobie gdzieś na oględziny sprzętu i sprawa z głowy.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

szampan33

New member
No raty teraz to za zero złotych kosztów na rok, czy półtora można wziąć i zapłacisz dokładnie tyle ile kosztuje, ani centa więcej. Trzeba pomyśleć:hmm:

A co można powiedzieć o:
AMPLITUNER
MARANTZ SR5008
 
Do góry