Onkyo 616 pilne

Gregory.d

New member
Witam Drogich Forumowiczów,
oj dawno tu nie byłem wiec ponownie witam wszystkich.
Proszę o pomoc bo nie wiem co się stało. Otóż bez chyba wyraźnego powodu po włączeniu net nic nie idzie a sygnał jest, podobnie podłączam dysk po usb przód i tył i chyba nie widzi dysku bo dioda dysku nie swieci. Wcześniej nie było takich problemów. Wejście przez gamę (tu ps3) widzi.
Proszę o info co może być nie tak
Z góry dziękuje
Pozdrawiam
Grzegorz
 

Gregory.d

New member
Onkyo 616 problem cd

Dziękuje za pomoc. Reset, nowe ustawienia i poszło

Chyba pospieszyłem się z tym zadowoleniem z rozwiązania problemu.
Niestety dziś po podłączeniu dysku po usb problem się pojawił ponownie.
AV nie widzi netu chociaż sieć działa, nie widzi usb bo dioda dysku nie swieci po podłączeniu.
O co chodzi??
Czy jeszcze jakieś rady?
 

Gregory.d

New member
Szanowni Forumowicze,
Zawsze wiedziałem, że na tym forum przebywa wielu specjalistów, znawców av, pasjonatów. Czy naprawdę nikt nie wie co może dolegać. W czym leży problem. Dodam jeszcze kilka spostrzeżeń po kolejnym resecie. Po ustawieniu parametrów słuchałem Bp muzyki z dysku przez usb. Po wyłączeniu av np na noc, rano wracam i mam następujące objawy:
Av włącza się na game choć zakończone poprzedniego dnia było na usb
Włączam usb i nic się nie dzieje. Wyłączam i włączam przestawiając szybko na usb i wówczas zaczyna inicjować. Po chwili zaczyna widzieć usb. Niemniej jednak nie zawsze zaskakuje. Dodam ze przed pojawieniem się wszystkich problemów zawsze po włączeniu av jednocześnie aktywowali się usb i bez problemu przechodziłem tam gdzie potrzebowałem. Teraz to ruletka, zaskoczy bądź nie. Macie jakieś pomysły bo obecna sytuacja jest mocno irytująca a wcześniej nigdy nie było problemów.
Z góry dziękuje za wszelkie wsparcie.
 

Gregory.d

New member
Byłem przekonany ze skoro mam na stałe podpięte av pod net to gdy będzie aktualizacja oprogramowania to sam ściągnie. Chyba ze się mylę :(
 
Do góry