Onkyo 609 - USTAWIENIA

jfkjfk

New member
Witam

Mam podłączone stare DVD koloksjalem. Jaki tryb będzie najlepszy przy filmach w systemie 5.0 PLII Mode czy All Chanel Stereo, a może jakiś inny?
 

ndo

New member
amplituner sam wykryje dla siebie sygnal w zaleznosci od tego jaki bedzie material. jedenz wymienionych przez ciebie trubow to surround drugi stereo. 2 rozne rzeczy
 

jfkjfk

New member
Filmy divx najczęściej ustawia na All Channel Stereo ale przy zmianie na PLII to jakby dźwięk był bardziej przestrzenny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Prokop

New member
Bez reklam
Witam

Mam podłączone stare DVD koloksjalem. Jaki tryb będzie najlepszy przy filmach w systemie 5.0 PLII Mode czy All Chanel Stereo, a może jakiś inny?
Po pierwsze jeśli to DIVX, to ścieżka zapewne jest 2 kanałowa (stereo), a nie 5.0 (i jeśli już to 5.1). Jeśli ścieżka jes dwukanałowa to ustaw sobie PLII Move jeśli chces żeby sygnał stereofoniczny rozbiło na wielokanałowy. All Chanel Stereo podaje na wszystkie kolumny sygnał stereo (dla centralnego mix kanału prawego i lewego)
 

ndo

New member
po prostu "kupuj" :):):) DivX z AC3 i po problemie bedziesz mial prawdziwy dzwiek 5.1 Jaki sens jest miec amplituner i ogladac DivX w stereo to nie wiem
 

jfkjfk

New member
Ale niektóre są tylko w wersji albo z lektorem albo w wersji bez AC3. A z lektorem nie toleruje filmów

Poza tym jaki tryb będzie najlepszy do mp3 z USB oraz dla radia internetowego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Prokop

New member
Bez reklam
No to All Channel Stereo kiedy stosowac ? ;)
Jak chcesz zrobić imprezę w domu.
Poza tym jaki tryb będzie najlepszy do mp3 z USB oraz dla radia internetowego?
Według twego gustu. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy tryb surround, tak samo jak nie ma najlepszego samochodu, każdemu pasuje co innego. Niektórzy nie używają tych trybów wolą stereo inni używają.
 
Do góry