Onkyo 605 + tonsil premium front.....

kettenhund

New member
Witam.Zaczynam składac puzzle KD.Pierwsze w zyciu. Pomieszczenie 35m2.Budzet mizerny.Oczekiwania niewygórowane. Zona nie pozwala sluchac głosno:). Takie sa wstepne warunki. Mysle o zakupie onkyo sr605 i frontów tonsil premium na poczatek. I sluchaniu muzyki w stereo:)Czy to w ogole zagra?? . I czy mozna je w pozniejszym czasie przeniesc na tyły jako efektowe??Bo na reszte do KD przyjdzie czas w przyszlym roku:)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
kettenhund napisał:
Witam.Zaczynam składac puzzle KD.Pierwsze w zyciu. Pomieszczenie 35m2.Budzet mizerny.Oczekiwania niewygórowane. Zona nie pozwala sluchac głosno:). Takie sa wstepne warunki. Mysle o zakupie onkyo sr605 i frontów tonsil premium na poczatek.

Onkyo 505 lub 605 to bardzo dobry i niedrogi wybór 505-1100zł, 605 1600 ja kupiłem na allegro.

Ja też mam budżet ograniczony, ale o Tonsilach zapomnij
To śmiecie.
Właściwie nawet nie. Bywa że np prawy jest lepszy od Jamo, Koda czy JBL a lewy gorszy niz słuchawka telefoniczna. Albo odwrotnie. :D
Tnsil nie "trzyma" parametrów

Rozejrzyj się po allegro.pl za Jamo za 600-700 zł i dokup mu/im subwoofer
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Pozwolę sobie dodać, że wybrałbym 605, gdyż zagra sporo lepiej. Jamo do tego będą dobrym wyborem. Ale warto też posłuchać Tannoy F3 lub F4.

ArtS :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Tonsil, padł już 5 razy i teraz na dlugo sie nie zapowiada.

TX-SR605 to dobry wybór ale co do kolumn to musisz napisać jeszcze czego słuchasz i ile chcesz na fronty wydać.
 

rav_net

New member
Podłączę się pod temat ONKYO TX-SR 605 :)
Jakie kolumny można kupić (razem z tym amplitunerem), aby sensownie to zagrało w pokoju ok. 16m2 ??

Preferencje: 40% KD, 40% rock i acid jazz, reszta radio.

Budżet na tę inwestycję przewiduję ok. 3000zł.
DVD odpada, bo mam już i nie ma sensu zmieniać, aż B-R będą w dobrych cenach.
 

kettenhund

New member
blackninja napisał:
Tonsil, padł już 5 razy i teraz na dlugo sie nie zapowiada.

TX-SR605 to dobry wybór ale co do kolumn to musisz napisać jeszcze czego słuchasz i ile chcesz na fronty wydać.
To jaka muzyka pojdzie ,to zalezy od tego kto z rodziny siadzie przy pilocie.Tak ze przekrój moze byc bardzo szeroki. Ale powiedzmy ze bedzie tak: rock'nroll, oldschool rock, grunge,bebop,klasyka.
A synalek to leci z Kornem,System of a Down itp.
Do wydania max 1200 szelestów.
BTW.blackninja podaj w privie linke do swojego sklepu. Bo ja tu nowy i siem nie orientuje:)
 
Do góry