Onkyo 507/406 Quintas 5000

sarego

New member
Witam,
czy za taki zestaw 3k pln to rozsądna cena? Jestem o krok od kupna wciąż jednak się waham.
Może poszukać czegoś innego? To zakup mego życia ;) a kwota 3000 nieprzekraczalna.

I pytanie do specjalistów: czy QQ5000 są rzeczywiście prawie identyczne jak QQ500? Tak wynika ze specyfikacji na stronie producenta.



(Pokój 15m, głównie dvd,divx, gry oraz muzyka. Do tej pory miałem Creative 5.1 podpięte do kompa-
nigdy nie wykorzystałem nawet 70% głośności)

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to po takim doświadczeniu z grania QQ5000 ( ten sam co 500) i Onkyo 507 powinieneś być bardzo zadowolony.
A o dobre ceny pytaj Blackninja na priw
 

sarego

New member
dzięki za szybką odpowiedź.
Do 3k jest jeszcze dostępny zestaw:
Pioneer DV-410V-S VSX-818V-S Jamo S506HCS3 SUB200

Po studiowaniu forum mam wrażenie że odpowiedź wskaże zdecydowanie
Onkyo, ale chcę się upewnić.


 

sarego

New member
zakupiłem zestaw:
Onkyo 507 Quintas 5000 i zamiast dvd 406 z zestawu - wybrałem dv410 Pioneera.
Jestem bardzo zadowolony.
Mam jedno pytanie do znawców:
amplituner się dosyć mocno grzeje - czy można na nim ustawić dvd?
Zasłania on ok 75% powierzchni wylotu powietrza z góry amplitunera.
Mam dylemat - fajnie wygląda - ale obawiam się o sprzęt.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
sarego napisał:
zakupiłem zestaw:
Onkyo 507 Quintas 5000 i zamiast dvd 406 z zestawu - wybrałem dv410 Pioneera.
Jestem bardzo zadowolony.
Mam jedno pytanie do znawców:
amplituner się dosyć mocno grzeje - czy można na nim ustawić dvd?
Zasłania on ok 75% powierzchni wylotu powietrza z góry amplitunera.
Mam dylemat - fajnie wygląda - ale obawiam się o sprzęt.

Nie ryzykuj - amplitunery Onkyo mocno się grzeją (elektronika, nie końcówki mocy), ale dopóki jest przewiew, to nie ma problemu. Przy tych klockach nie można zamienić miejscami DVD z ampli (u mnie np. CD stoi POD wzmacniaczem, a ampli na osobnej półce).
 

qwerk

New member
A gdzie można dostać taki zestawik w takiej cenie?
Bo tez jestem zainteresowany onkyo 507 i z chęcią poczytam dalszych uwag, bo o ogrzewaniu nie wiedzialem:)
 

rhd

New member
Ja też się czaję na ten zestaw i za 3tyś brałbym z miejsca:) Oczywiście z głośnikami Quadral Quintas 5000. Muszę się przejść do sklepu dla idiotów może będą mieli promocję:D
 

Nestoranto

New member
Witam. Mam podobny zestaw: Onkyo tx-sr500 + Quintas 5000. Na początku małe głośniki podłączyłem pod złącze surr back, no i niby wszystko grało, potem na mnie naszło,że chyba źle je podłączyłem. Stwierdziłem że mają byś podłącze pod surr speakers. No i mam wrażenie że teraz sprzęt gra gorzej. Pytanie jakby dotyczy które z podłączeń jest prawidłowe. Z góry dziękuje za pomoc.
 
Do góry