Onkyo 505 + kamera

ozeh

poszukiwacz
VIP
Witajcie!

Ostatnimi czasy nabyłem trochę taili u Kiki'ego (... korzystając z okazji polecam robić tam zakupy;) ...) i po złożeniu wszystkiego w całość mam problem.

Sprzęt:
TV -> Panas 42PV70 + Onkyo 505 połączone hdmi + komponent + compozyt

Podłączyłem kamere Pansonica NV-GS do frontowych gniazd w ONKYO i ... mam dzwięk - ale nie mam wizji.
Czy ktoś może mi uchylić rąbka tajemnicy jak zmusić ampl do wyświetlania sygnału z kamery.

Pozdtawiam!
 

bulek

New member
Skoro podłączyłeś kamerę kompozytem, to sygnał video z ampli będzie też wysyłany kompozytem (tym z tyłu "monitor out"). W TV wtedy musisz wybrac odpowiednie wejście, żeby obraz był z niego wyświetlany. 505 ma to do siebie, że nie przerzuca sygnałów video pomiędzy rożnymi źródłami, czyli rodzaj wejścia musi się zgadzać z rodzajem wyjścia (np. nie potrafi na wejściu przez kompozyt, a na wyjściu przez component, albo HDMI).
 

ozeh

poszukiwacz
VIP
Wiem o tym, dlatego podłączyłem te wszystkie "kabelki".
W TV ustawiłem na composite i ... nic.
Nawet kable juz wymienilem na inne...

Zastanawiam sie czy moze cos byc do przestawienia w ampl - ale nic nie znalazlem sensownego.
Instrukcja tego przypadku nie roztrząsa ... jedynie podłącz compositem tu i tam i powinna byc ok - a u mnie ZONG!

Jakieś sugestie ?
 

bulek

New member
No to już tylko kombinowanie ci zostaje. Spróbuj odłączyc inne kable i zostawić tylko cincha. Możesz tez zobaczyć, czy któreś z cinchy z tyłu przyjmuje twój sygnał z kamery.
 

klemens007

New member
Może w ampli w AUX input musisz przestawić rodzaj wyjścia. U mnie w 605-tce w componencie jest_ _ _ a w digital FRONT. Mam nadzieje że rozumiesz co napisałem:| . Kamerę JVC podłączam zwykłym compositem i śmiga elegancko.
 

ozeh

poszukiwacz
VIP
Problem rozwiązany.

505 nie umie miksować sygnałów (myślałem ze tylko do HDMI i to był błąd) i nie doczytałem pierszej podpowiedzi ....

Czyli jak wchodzi composite to będzie na wyjściu (monitor out) tylko composite tak samo s-video, component.

Nie miałem wystarczającej ilości kabli, teraz już mam ;) z nadmiarem ;)
 
Do góry