OLED TV LG B6 i C6 notują spadek do najniższych cen.

WuMike

New member
Bez reklam
Potencjał zejścia z ceną za OLED jest ogromny. ZD9, czy DX900 zresztą również to dotyczy. No cóż, w takim układzie rezygnuje teraz na pewno z zakupu i czekam, aż w przyszłym roku za 65B6 zaczną u nas śpiewać 12 koła maksymalnie, podobnie za ZD9.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie Z-tka w 65 calach nie ma szans żeby w RP spadła do 12 tys. jak taki tv kosztowałby około 14-15 tys to byłoby już dobrze..
 

barburian

New member
Bez reklam
Zakupy TV 2017

Potencjał zejścia z ceną za OLED jest ogromny. ZD9, czy DX900 zresztą również to dotyczy. No cóż, w takim układzie rezygnuje teraz na pewno z zakupu i czekam, aż w przyszłym roku za 65B6 zaczną u nas śpiewać 12 koła maksymalnie, podobnie za ZD9.


Witaj więc w klubie :)...
Też mam taki plan i czekam by kupić dopiero w przyszłym roku.
Może zbierzemy grupkę osób zainteresowanych zakupem i jako "grupa zakupowa"
wynegocjujemy lepszą cenę za kilka telewizorów ....
 

grzes07

New member
Ceny USA EBAY - Amazon

65C6V - 2750$
65B6V - 2590$
65E6V - 3600$

55B6V - 1590$
55C6V - 1790$
55E6V - 2499$

Jaaaa chceeee do USA :(

witam,

przed napisaniem komentarza polecam sprawdzic informacje a nie przepisywac bez sensu, ja nie widze aby model LG OLED55B6V kosztowal na Ebay lub na Amazon 1590 , tak na Amazon jest podobna cena ale TV nie jest nowy tylko "uzywany" to chyba roznica?, po drugie na Ebay ceny nowych TV sa w granicach 2000 za ten model, po trzecie do produktow z bardzo niskimi cenami nalezy podchodzic na Ebayu jak i ostatnio na Amazon bardzo ostroznie i prosze sie nie sugerowac pozytywnymi opiniami bo to nie jest problem dla oszustow, sam znam dwie osoby ktore nie dawno pokusily sie na super atrakcyjna oferte TV i od ponad dwoch miesiecy towaru jak nie ma tak nie bylo i pieniedzy rowniez a kwota byla naprawde nie mala.

p.s.
podobnie jest jak z kupnem samochodu na "mobile lub autoscout" super oferty nalezy bardzo, bardzo dokladnie zweryfikowac
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Denerwuje człowieka jak widzi się gdzieś taniej elektronikę niż u nas, a do tego tam lepiej się zarabia, ale USA to ja bym tak nie brał do końca pod uwagę tam zawsze było taniej czy to z elektroniką czy np z samochodami.. to widać i jest i daleko nie trzeba szukać..
 

barburian

New member
Bez reklam
Ceny

Denerwuje człowieka jak widzi się gdzieś taniej elektronikę niż u nas, a do tego tam lepiej się zarabia, ale USA to ja bym tak nie brał do końca pod uwagę tam zawsze było taniej czy to z elektroniką czy np z samochodami.. to widać i jest i daleko nie trzeba szukać..

No dokładnie... średnią krajową mamy jedną z najniższych a ceny jedne z wyższych, z każdej strony
nas walą w dupsko :). Ale ceny w Anglii DX900 też 20-30% niższe niż w Polsce.
 

grzes07

New member
grzes07 - nie chce mi się ponownie wyszukiwać, ale na prawdę jest to nie istotne czy jest cena 1790$ ,czy 1890$ za 55 cali - chodzi o sam fakt i przepaść cenową jaka jest między Polską a USA. Niżej cena za nowego
i nie czepiaj się o nie istotne bzdety chłopaku, chodzi o fakt jak nas rąbią w bambuko ... :)

LG Electronics OLED55C6P Curved 55-Inch 4K Smart OLED TV

jesli podaje sie informacje to maja byc rzetelne bo w innym wypadku to wyglada jak "bajdurzenie Gazdy" na temat pogody a dla mnie to nie sa istotne bzdety jesli ceny roznia sie od w/w ponad 20%, zapamietaj sobie ze tutaj nie jest mowa o zarobkach w tym lub innym kraju tylko o cenie tego produktu gdzie i ile kosztuje no ale myslenie nie boli czasami sprawia klopot?, i na koniec zapamietaj sobie ze nie jestem dla Ciebie zadnym chlopakiem moze moglbys Ty byc nim dla mnie ale napewno nie ja dla Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Chłopak Grzegorza

jesli podaje sie informacje to maja byc rzetelne bo w innym wypadku to wyglada jak "bajdurzenie Gazdy" na temat pogody a dla mnie to nie sa istotne bzdety jesli ceny roznia sie od w/w ponad 20%, zapamietaj sobie ze tutaj nie jest mowa o zarobkach w tym lub innym kraju tylko o cenie tego produktu gdzie i ile kosztuje no ale myslenie nie boli czasami sprawia klopot?, i na koniec zapamietaj sobie ze nie jestem dla Ciebie zadnym chlopakiem moze moglbys Ty byc nim dla mnie ale napewno nie ja dla Ciebie.

Twoje napompowanie się bardzo mnie rozbawiło, cóż widać nie masz poczucia humoru i brak Ci dystansu. Co do chłopaka wybacz ale nie chce być Twoim chłopakiem :)
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
j i na koniec zapamietaj sobie ze nie jestem dla Ciebie zadnym chlopakiem moze moglbys Ty byc nim dla mnie ale napewno nie ja dla Ciebie.

Panie Grzegorzu.

Leci Panu 9-ty rok uczestniczenia w naszym forum a już w 7-ym poście daje Pan świadectwo faktycznego braku dystansu do siebie i niespotykanej nadwrażliwości. Może Barburian zasugerował się nickiem ale tak czy inaczej więcej luzu i ogólny relax. ;)
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Panie Grzegorzu.

Leci Panu 9-ty rok uczestniczenia w naszym forum a już w 7-ym poście daje Pan świadectwo faktycznego braku dystansu do siebie i niespotykanej nadwrażliwości. Może Barburian zasugerował się nickiem ale tak czy inaczej więcej luzu i ogólny relax. ;)

Cóż, wcinam się :) . Mimo wszystko nazywanie kogoś "chłopakiem" jest tu w ogóle nie na miejscu, chyba, że obydwoje przedmówcy siebie znają i jest to oznaka ich zażyłości ale chyba w tym przypadku nie ma to miejsca.

Co to cen w USA, zapominamy dodać podatki, które nie są za zwyczaj podawane przy cenie towaru, u nas były to VAT 23%, pomijam już fakt cła (jeżeli jest) czy transportu jakby ktoś chciał to-to ściągać do naszego pięknego kraju.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Mówimy faktycznie o cenie zakupu dla "lokalesa". Podatek w USA nie jest tak wysoki, jak VAT u nas. OLED w Stanach to dalej super okazja i niezrozumiała polityka w Europie i u nas szczególnie jest totalnie niesprawiedliwa.
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
W Niemczech, Francji, Polsce itd... Cena powinna być 3000 Euro
i cła czy podatki nie mają tu nic do rzeczy.

Cło z pewnością ale podatki mają i to bardzo do rzeczy, warto też odnotować, że stosunek euro do dolara to 1:1.1, więc nijak, po doliczeniu VAT'u co jest standardem w UE, nie wyjdzie 3k $ --> 3K Euro :) .

Ceny na ebay mogą być prognostykiem spadku cen w Europie, co już ma miejsce, nie przypuszczam, jednak, że naszej ojczyźnie szybciej niż na wiosnę w 2017 roku, co jest trwałą tendencją od wielu, wielu lat.
 
Do góry