Okulary Samsung SSG-4100GB przestały działać

monkw

New member
Cześć

Mam 2 pary okularów Samsung: SSG-4100GB i SSG-3100GB. Te pierwsze dzisiaj (po ponad roku działania) zaczęły się dziwnie zachowywać.
Zaczęło się od tego że nie chciały się włączyć. Po wyjęciu i włożeniu baterii dioda zapaliła się na zielono, po sekundzie zmieniła kolor na czerwony i zgasła, okulary nie reagują na naciśnięcie przycisku.

Kupiłem nową baterię, ale objawy się nie zmieniły. Przycisk nie reaguje, po wyjęciu i włożeniu baterii dioda zapala się na zielono, po sekundzie zmienia kolor na czerwony i gaśnie.

W tym samym czasie okulary SSG-3100GB działają bez zarzutu.

Nie wiem o co chodzi, w goglach nic nie znalazłem. Proszę was o radę co może być nie tak.
 

tdx

New member
Bez reklam
Wylaczanie to oznaka slabej baterii. Wystarczy je raz jeszcze sparowac

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

monkw

New member
mam 2 nowe baterie - po włożeniu obojętnie której nic się nie zmienia. Po zamknięciu klapki z baterią dioda mignie raz na zielono i raz na czerwono i gaśnie.
Nie mogę sparować okularów z TV bo guzik na okularach nie reaguje. Naciskam go i nic, przytrzymuję wciśnięty i nic się nie dzieje (nawet dioda nie mignie).
 

tdx

New member
Bez reklam
2 szt okularow zeby w 1 momencie przestaly dzialac to malo prawdopodobne.
Jesli przytzymujezz power przez ok 3 sec powinny migac na przemian czerwienia i zielenia

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

monkw

New member
1 sztuka przestała działać -> SSG-4100GB
drugie -> SSG-3100GB działają bez problemów.

Problem jest tylko z SSG-4100GB. Trzymam przez 3 sekundy i nic się nie dzieje, przycisk nie reaguje. Jedyne ślady życia są po wyjęciu i włożeniu baterii
 
Do góry