OKAZJA! Oddam kod rabatowy -15% na wszystkie TV w Media Markt

kusio

New member
Witam,


Do adminów: to nie jest reklama MM ale okazja, którą chcę się podzielić.

Dostałem 2 kody rabatowe od Media Markt upoważniające do cytuje: "jednorazowego rabatu w wysokości 15% na zakup towarów z kategorii RTV z bieżącej oferty sklepu internetowego". Nie ma żadnych wyjątków, można brać wszystkie TV, kina domowe, amplitunery itd jakie mają i w dowolnej ilości.
Ja jeden kod już wykorzystałem i wczoraj kupiłem sobie najnowszy 55" tv z oferty sony :)
Został mi 1 kod i jest ważny tylko do dziś do północy, czyli do 28.01.2016 do 23:59

Kod opublikuje pod tym postem o 21:00.
Kto pierwszy zrealizuje zakup z kodem, tego będzie rabat.
Jeśli ktoś jest zdecydowany na zakup jakiegoś TV w MM to właśnie okazja dla niego. Rabat działa na każdą opcję płatności: karta, gotówka, raty. Dostawę można wybrać do domu lub odebrać w sklepie i tam dopiero zapłacić (ja tak zrobiłem).

Polecam, bo szkoda żeby się zmarnował.
 

kusio

New member
Kod: E39E3

jako ktoś zdecydowany za zakupy to polecam :) Kod zadziała tylko raz, więc kto pierwszy go wykorzysta ten lepszy :) Pozdrawiam!
 

kusio

New member
Witam

Jeśli można wiedzieć to jak można otrzymać kody rabatowe do mm?

Pozdrawiam
Witam,

Niestety nie ma na to jakiegoś sposobu. W moim przypadku przed świętami chciałem kupić telewizor który był w promocji w sklepie internetowym MM ale nie mogłem bo za każdym razem wywalało moje zamówienie. Napisałem skargę, którą jakaś konsultantka kompletnie zbyła formułką, że to błąd techniczny i nic nie można. Wkurzyło mnie to tak, bo chciałem TV na święta i przez to nie zdążyłem, że napisałem im ostro i bez cenzury co myślę o takim podejściu. Odezwał się ktoś z wyżej, przeprosił, aktywował mi konto Premium z dostępem do extra promocji + podesłał 2 kody rabatowe na -15% na wszystko z RTV i dużego AGD. Zaskoczyli mnie tym bardzo pozytywnie, kupiłem sobie dzięki temu TV w extra cenie a że nie potrzebowałem tego drugiego kodu to postanowiłem oddać go komuś na forum, bo spędziłem tu ostatnio trochę czasu szukają idealnego modelu dla mnie ;)
 

lycone

Banned
MM/Saturn potrafią pozytywnie zaskoczyć. Po pierwsze można negocjować cenę, po drugie 30 dni na zwrot towaru, po trzecie zdarzają się promocje gdzie produkty są w najniższej cenie na rynku. Kupiłem tak Note 3 za 1719 zł w czasach gdzie cena na Ceneo to okolo 1900 - 2000 zł oraz monitor LG 34UM95 za 2949 zł - 200 zł za Sage Star Wars. Cena na Ceneo w tej chwili to 3149 zł ;)
 
Do góry