Ogólne info o splitterach do C+

Status
Zamknięty.

soro

New member
Chciałem się dowiedzieć czy takie rozwiązanie jest legalne oraz jak to działa w praktyce? Znalazłem na allegro bezprzewodowe splittery, miał ktoś stycznośc z takim rozwiązaniem ?

Pozdrawiam
Soro
 

tuptus55

New member
Jest to legalne jeśli odbywa się w obębie jednego gospodarstwa domowego.
Przy zakupie splitera przewodowego musisz podać do jakich tunerów będzie używany. Bezprzeowdowych nie używałem do tej pory.
 

penar

New member
posiadam splitter greeneightsystem od jakies 8 miesiecy i sprawuje sie extra. zaplacilem chyba 520pln, jedna karta bezprzewodowa +jedna na kabel. moze rozdzielic do 8 tunerow. Dziala mi na jednaj antenie z konwerterem twin.
 

qoorczak

New member
Witam!!
Używam splittera kupionego z Allegro i jestem z niego zadowolony. Jest on na przewody, lecz obecnie jest do niego podłączone 3 tunery 2xPhilips i 1xPioneer i jest OK. Jeden tuner jest oddalony o ok. 25m od splittera i wszystko chodzi znakomicie. Zaplaciłem za wszystko ok. 160zł
Pozdrawiam
 

siomi1

New member
Splitter a nowy dekoder C+HD

Witam!
Mam pytanie czy ktoś już może ma splitter działający z nowym dekoderem C+HD. Czy takowe już istnieją. Ja taki posiadam oraz starego filipka 6010 i chciałbym to wszystko połączyć wiadomo po co:D .
Nie ma znaczenia czy przewodowo czy bez.
Pozdrawiam
 

plasek88

New member
witam!! tutaj sie podczepie bo nie bede otwierał nowego tematu! chce rozdzielic cyfre na 2 lub 3 telewizory!! czy ktos juz takie akcje robił i moze mi to opisac jak to wyglada co trzeba kupic i czy mozna ogladac co innego na 2 telewizorach jednoczesnie!! jak byłem w cyfrze to powiedzieli mi ze maja jakies cudo za 300zł ze mi rozdzieli ale bede mógł ogladac na 2 telewizorach to samo!! jeszcze chciałbym sie dowiedziec czy ktos posiada taka karte z której da sie ogladac cyfre bez abonamentu i na jakiej zasadzie to sie odbywa?? z góry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam
 

arsenal

Moderator
VIP
Więc tak. @Soro otrzymał jużodpowiedź na swe pytania a widzę, ze temat zmierza ku zwykłemu piractwu. Jeszcze raz: splitter w domu=legal, splitter+sąsiad=piractwo a po pytaniach @plaska88 po prostu temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry