Odtwarzanie płyt Blu-Ray BD-R i BD-RE

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie mam potrzeby oglądania kopii bezpieczeństwa, oglądam oryginały, więc akurat to mnie nie obchodzi... PZDR
 

Krajek15

New member
Witam wszytkich,

Mam pewien problem, ktory dotyczy właśnie odtwarzania płyt BD-RE na odtwarzaczy sony-bdp s300. Chodzi o to,że obsługuje on format BDMV a nie BDAV. I tu sie zaczynaja schody jeśli chodzi o mnie. Niestety nie mam pojecia jak nagrać film abym mógł odtworzyć go na tym odtwarzaczu. Ciagle jak nagrywam nero 8 to pojawia sie folder bdav anie mv. Posiadam nagrywarke GGW-H20L, a film jest posklejany programem nero i ma format m2ts. POMOCY
 

mobor

Banned
Nie kombinuj za dużo
W NEro 8 wypalasz jako AVCHD i 300 czyta aż huczy /BD-RE jeszcze nie wypalałem - nagrywarke bede miec dopiero w tym tygodniu/
 

jarmalik

Member
Bez reklam
drobers napisał:
...ale ja je oglądam w całości a mają po 25, 30GB, ogląda sie w całości bez przeładowywania na następny i następny i następny... wczoraj mi sie udało odkryć jak to zrobić:)Dodam iż twardziel ma 500GB pojemności i sformatowany był na FAT32

No to pochwal się jak to robisz:eek:
 

Krajek15

New member
Mogłbyś mi to jaśniej opisać bo w nero 8 mam tylko opcje dysk blu ray z możliwością edycji, a w zakładce dvd mam opcje wysokiej jakości dysk avchd. Plik ma oko 9GB wiec z dvd bedzie problem...
 

Krajek15

New member
Witam Poradziłem sobie . Stworzyłem dysk blu ray z folderem BDMV itp menu chaptery ...Chce teraz to nagrać nerem i daje tak DYsk blu ray(udf), Udf ustawiam na zalecane automatyczne, wszystko inne tez na auto zmieniam sobie tytuł płytki wrzucam do nagrania, nagrywa sie około 1,5h i bum bład (nie moge określić jaki).. Gdy probuje odtworzyć ten film na pc z dyku HDD wszystko idzie . POMOCY
 

Marek48q

New member
Czytanie blu-ray w windows 7

Gucio50 napisał:
PowerDVD za około 100USD rozwiąże Ci ten problem. :p
Mam zamiar kupić powerdvd ultra 8 głównie po to by odtwarzać zrobione przeze mnie na Pinnacle 14 filmy. Nie mam jeszcze nagrywarki blu-ray, ale myślę , że mógłbym ns razie zapisywać te filmy na dysku jako format blu-ray...? Nie wiem jednak, czy wspomniany wyżej powerdvd ultra 8 będzie mi działał na windows 7 i to 64 bit.
Prosze o odpowiedź
 

Baldini

Klub HDTV.com.pl
VIP
Marek48q

Ja jednak decyduję się na nagrywarkę do kompa. Wiem, że kosztuje trochę kasy, ale poziom bezpieczeństwa mam taki, jaki żaden dysk twardy mi nie da. Twardziel dziś chodzi, jutro nie i cała filmoteka kręcona kamerką idzie na złom.
 
Do góry