Odtwarzanie plików AVCHD (m2ts) na komputerze

Shinzon

New member
Seba_Fan napisał:
no to gratulacje ze mogles to sprawdzic, ja niestety nie mam takiej mozliwosci, a chetnie bym zobaczyl, no ale to pewnie czas jak sie cos kupi

Muszę powiedzieć, że nawet nagrania jakie robiłem kamerą Sony CX-6 puszczone na Blu-Ray wyglądają znakomicie. Obraz jest niezwykle czysty i płynny. A więc nie ma się co przejmować, ceny sprzętu spadają i z czasem telewizory full HD i odtwarzacze Blu-Ray staną się powszechne. Wtedy będzie można odtwarzać wszystkie nagrania HD w płynny sposób, dający niezwykłą radość dla oka.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
na te ceny jak piszesz to juz czekam do dlugo, na szczescie mi sie nie spieszy
ale nadal ceny wypalarek bluray i plyt i odtwarzaczy sa za wysokie
co do 100Hz nie wiem czy ma to jakies znaczenie, a na jaka zmeniles kamerke z tego co czytalem sr-12, bo ja sledze watki o kamerach HD pewnie zmienie w przyszlosci bo lubie, no ale jakos jeszcze tych testow sony nie ma co mamy osobny watek w ktorym to piszesz :)
 

Shinzon

New member
@Seba Fan

Wydaje mi się, że 100Hz poprawia płynność obrazu szczególnie przy ruchach kamerą. Pojawiają się wtedy na krawędziach obiektów lekkie szumy ale generalnie obraz jest bardzo płynny. Nie mam chwilowo dostępu do telewizora full HD z 100Hz ale będę miał ponownie. Ma on możliwość uruchomienia demo gdzie pół ekranu jest na 100Hz a pół z wyłączonym 100Hz. Zobaczę wtedy jaka jest różnica na materiale AVCHD nagranym kamerą.
 
Do góry