Odtwarzanie filmów (3D) i zdjęć (3D)z kamery 3D DVX5F9

kerik

New member
Kupiłem kamerę cyfrową 3D Video Camera DVX5F9 i wszystko jest niby ok. kamera robi ładne zdjęcia 3D , jak również nagrywa filmy w formacie HD 3D , które można obejrzeć w jakości 3D na ekraniku LCD w który jest wyposażona w/w kamera .Kamera robi zdjęcia w formacie JPEG natomiast filmy nagrywa w formacie AVI 3D . Posiadam TV LG 42LM620S Cinema 3D który odtwarza filmy 3D ale w formacie MKV lub MP4 , problem polega na tym że nie mogę odtworzyć filmów (3D) i zdjęć (3D)z kamery 3D DVX5F9 na moim TV. Może koś będzie w stanie pomóc w moim problemie . Nadmieniam że posiadam też telefon HTC EVO 3D i z odtwrzaniem filmów 3D na moim TV nie mam problemu , zdjęć nie odczytuje na TV bo są w formacie mpo a takiego formatu mój TV nie czyta.
Z góry b.dziękuję za podpowiedź. Kerik
 

kindom

New member
To sobie przekonwertuj na

To sobie przekonwertuj na .mkv lub.mp4. Trzeba było kupić Samsunga. Mam tą kamerę i tv Samsung i odtwarza bez problemu.:hihi:
 

kindom

New member
i jeszcze jedno: spróbuj zmienić rozszerzenie z .AVI pisanego wielkimi literami, na .avi pisane małymi literami. Ja muszę tak robić, ponieważ inaczej nie widzi mi pliku. Przykład: zamist FILE0001.AVI na FILE0001.avi. Powodzenia
 

kerik

New member
Koledzy jest już wszystko ok , po prostu winien był oryginalny przewód mini HDMI dostarczony z kamerą - podmieniłem na inny i jest ok.

kerik:eek:k:
 
Do góry