odtwarzacze DVD HDMI

krzysztof60

New member
Witam Wszystkich! Jestem pierwszy raz na forum. Prosiłbym o podpowiedź w sprawie zakupu nowego odtwarzacza DVD HDMI z dobrym skalerem. Posiadam w chwili obecnej Panasonica S-33, raczej na plus, ale skłaniam się do wymiany na model z HDMI. Z wypowiedzi na forum nie wynika jasno czy dobrym rozwiązaniem jest nowy model Panasonica S-54, który kosztuje w granicach 400 zł. Prosiłbym może o inne ciekawe propozycje. A może dać sobie spokój z odtwarzaczem DVD i przymierzyc się do odtwarzacza Blue-ray, np. Sharp. Proszę o podpowiedzi i podzielenie się doświadczeniami z użytkowania tego typu urządzeń. Dzięki!:)
 

krzysztof60

New member
Dzięki, też o tym myślałem. Rozumiem, że masz na myśli jedyny oferowany na polskim rynku Blue-Ray Panasonica BD30. Problem w tym, że rynek odtwarzaczy Blue-Ray w Polsce jeszcze raczkuje, myślę, że za jakieś pół roku półki sklepowe powinny się zapełnić większą ich liczbą, wszystkich czołowych producentów sprzętu. Czytałem, że BD30 Panasonica, to bardzo dobry odtwarzacz, ale niestety również dość drogi. Tak, czy inaczej masz rację, nie ma już teraz co kupować normalnego DVD. Poczekam kilka miesiecy, może rynek blue-ray będzie szerszy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry