Odtwarzacz stacjonarny spełniający takie warunki...

linchpin

New member
Witam!
Zakupiłem ostatnio 32'' TV LCD no i wypadałoby dołożyć do niego jakiś stacjonarny playerek :) Zależałoby mi, żeby odtwarzacz cechował się:
-odtwarzaniem dvd video, svcd, divx, xvid (czyli raczej obecnie standard)
-koniecznie odtwarzaniem HD DIVX i HD XVID!
-portem USB, z którego bezproblemowo z pendrive'a dałoby się odpalać filmy we wszystkich powyższych formatach (no może pomijając dvd video)
-portem HDMI
-skalowanie obrazów o niższych rozdzielczościach do 1080p
-mile widziane odtwarzanie polskich napisów z plików (niekoniecznie txt, bo przerobienie na srt czy inny format trwa pare sekund)
-przystępna cena i dobra jakość (wolałbym nie inwestować w manty i inne wiwy, chyba, że któryś z modeli jest naprawdę wart uwagi), cenowo chciałbym sie zmieścić w 250 zł? możliwe to czy niebardzo? :)

Dzięki za propozycje.
 

linchpin

New member
Dzięki za propozycję. Playerek wydaje się spoko i cena bardzo przystępna. Naczytałem się jednak opinii, że z odtwarzaniem HD DIVX nie jest tak różowo i odtwarzacz ze sporą ilością materiału w tym standardzie sobie nie radzi (zazwyczaj dźwięk się rozjeżdża z obrazem). Czy ktoś ma tego typu sprzęt i może podzielić się opinią jak się sprawuje? jak jest tak naprawdę z tymi plikami HD?
 

linchpin

New member
A czy te Arivy przeskalują mi obraz w niższych rozdzielczościach do 720p lub 1080p? Bo nie doczytałem się o tym w specyfikacji.
 

Maxx72

New member
Bierz ASUS HDP-R1. Mam i jestem zadowolony w 100%.
Czyta wszystkie możliwe formaty video (nawet iso).
Często aktualizowany jest firmware. Ostatnia wersja softu 1.24P.
 
Do góry