Odtwarzacz multimedialny do 250 zł

skopek01

New member
Witam,

Bardzo proszę o pomoc w wyborze odtwarzacza multimedialnego.

Chciałbym kupić sprzęt, który umożliwi mi oglądanie filmów z napisami (divx, xvid, itp.), pozwoli na zmianę parametrów wyświetlania obrazów i napisów, dobrze obsłuży zdjecia cyfrowe i pokazy slajdów.

Nie jestem maniakalnym gadżeciarzem i nie potrzebuję dysków wewnętrznych, sieci, itp.

Potrzebuję sprzęt, który po podłączeniu dysku zewnętrznego pozwoli mi komfortowo oglądać filmy DVDRip lub BDRip. Podobnie jak kiedyś odtwarzacze DVD z USB (sam miałem ich kilka).

Chciałbym przeznaczyć na taki odtwarzacz do 250 zł, najlepiej około 200 zł (zakup on-line).

Muszę dodać, że narazie jestem posiadaczem dość starego TV LG z wejściami SCART i RCA (cinch). Niestety SCART jest zajęty prze Polsat Cyfrowy. Dobrze by było abym mógł podłączyć ten odtwarzacz ale żeby również działał w przyszłości na jakimś LCD z HDMI.

Zastanawiam się nad tymi modelami (proszę o opinie i pomoc w wyborze):

1. Media-Tech Cinema HQ MT4160 ~ 200 zł
2. Philips HMP3000 ~ 245 zł
3. Asus O!Play Mini ~ 260 zł
4. Sony SMP-U10 ~170 zł
5. Evolve Galaxy ~140 zł
6. Goclever Cineo 100 ~ 130 zł
7. Wiwa HD-5 ~ 190 zł
8. Wiwa HD-100 ~ 160 zł
9. Asmax Playbox ~ 179 zł
10. Goclever Cineo 200 ~ 189 zł
11. Raidsonic ICY-BOX IB-MP3010HW ~ 250 zł
12. Medion 86162 PL ~ 200 zł

Jak widzicie wybór jest ogromny, siedzę już nad tym 2 tygodnie i nie mogę wybrać. Jeśli uważacie, że lepiej kupić DVD z USB to też dajcie znać i napiszcie jaki model polecacie.

Wszystkim za pomoc dziękuję i pozdrawiam!
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Polecam WD Live nie wiem ile kosztuje, ale z tych co wymieniłeś asus, reszta pewnie padnie albo coś tam, pozatym myślisz że ktoś miał wszystkiego. Zeby jest zrozumieć poczytaj o wszystkich.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Philips HMP3000 lub Asus O!Play Mini są na wydajnym chipie Realtek 1055.
Radzą sobie z nawet z obrazem Blu-ray, niema problemu z dekowaniem różnych formatów audio.
Bez tyrkoczącego wiatraczka i nic się nie grzeje.
Można podłączyć też RCA (cinch).
 
Ostatnia edycja:

skopek01

New member
Witam,

Dzięki za wasze opinie.

Jestem zdecydowany na Asusa O!Play Mini tylko czekam na jakąś niezłą okazję.

Znajomy polecił mi też coś takiego: Ferguson Ariva 200A.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam!
 
Do góry