Odtwarzacz mp3 do słuchawek Grado SR80

Leonek7

New member
Czy będzie różnica na tych słuchawkach między Sansa Clip+ a Cawon E3? Mam sporo muzyki w kbps 320 oraz flaców. Tylko mówimy o słuchaniu na zewnątrz, nie w domu.
Czytałem recenzję tutaj, wiem jakie Cawon ma wady. Chodzi mi o to, czy jest różnica w jakości odtwarzanej muzyki?
Ew. jakieś inne polecacie? iRiver P7, Sony NWZ-S639FB ?
Słuchawki kosztowały 500 zł, więc nie chcę też wydawać nie wiadomo ile za odtwarzacz. Z góry dzięki
 

SDman

Banned
Czy będzie różnica na tych słuchawkach między Sansa Clip+ a Cawon E3? Mam sporo muzyki w kbps 320 oraz flaców. Tylko mówimy o słuchaniu na zewnątrz, nie w domu.
Czytałem recenzję tutaj, wiem jakie Cawon ma wady. Chodzi mi o to, czy jest różnica w jakości odtwarzanej muzyki?
Ew. jakieś inne polecacie? iRiver P7, Sony NWZ-S639FB ?
Słuchawki kosztowały 500 zł, więc nie chcę też wydawać nie wiadomo ile za odtwarzacz. Z góry dzięki

Witam,
osobiście polecam Ci Samsung Galaxy S3 (używany w dobrym stanie) oczywiscie na Exynosie.
Ma wbudowanego Dac`a Wolfson WM 1811.
Moje Grado 80i modowane grają na nim świetnie i wzbudzają w zakłopotanie
systemy krocie droższe.

http://hdmoje.strefa.pl/Grado/Grado80iMy.jpg

W domu mam Beresford TC-7533 Bushmaster więc punkt odniesienia jest znakomity.
Do SGS3 wkładasz 64GB micro sd i masz świetne all in 1.

Pozdr.
 

Leonek7

New member
Ale ja nie chcę drugiego smartfona, do tego cegłę ;) Mniej uciążliwe będzie dokupienie przejściówki minijacka do mojego Sony. Moje kryteria w kolejności: jakość, ergonomia (przyciski+menu), pamięć min 16GB (lub rozszerzalna), bateria. Cawon w tym pierwszym teoretycznie stoi wyżej od Sansy, ale czy jest to słyszalne z tymi słuchawkami i na zewnątrz? Ergonomię też ma podobno super. Gorzej z bateriami i podłączaniem do komputera/usb. Używałem wcześniej Sansy, ale na słabszych, dousznych słuchawkach.
 
Do góry