odtwarzacz dvd + VHS LG - pytanie

Standard

New member
znalazłem dwa odtwarzacze DVD, firmy LG, będące również magnetowidami (DVD + VHS) są to modele:
1) LG V180
2) LG V 280

i zastanawiam się czy nie kupić jednego z nich (potrzebuję odtwarzacza DVD i magnetowidu, pomyślałem więc o combo)

W związku z powyższym mam trzy pytania, do tych którzy posiadają ten sprzęt:
1) czy w/w modele prawidłowo odtwarza polskie napisy?
(V 280 - oficjalnie posiada wsparcie)
2) czy w/w modele odwarzają zarówno materiał w Pal jak i w NTSC?
3) co sądzicie o tym sprzęcie?

za pomoc z góry dziękuję

 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej klasie sprzętu produktów wychodzących nie prowadzi sie rankingu.
To produkt masowy , ma wykonywac funkcje które ma zapisane w instrukcji. Na razie po sprzedaży sporych ilosci w hurcie - zero uwag i problemów. Powinieneś byc zadowolny , ważne aby tego typu sprzęt był niezawodny.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Czy warto dziś inwestować w schodzącą technologię, jaką jest VHS? Lepiej pomyśleć o nagrywarce z HDD i przegrać kasety na DVD. Ja podjąłem taką decyzję pomimo posiadania kolekcji ponad 500 kaset VHS.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Nagrywarka stacjonarna ma m.in. wszystkie funkcje magnetowidu. To zupełnie coś innego niż nagrywarka komputerowa. Za 2-3 lata kasety VHS znikną ze sklepów, więc czy na pewno warto?
 

Standard

New member
Pablo1964, masz rację ale... :)
niestać mnie na nagrywarkę DVD, jaka mnie interesuje, a mam sporo kaset VHS
odwarzacz DVD kosztuje około 400 zł, magnetowid też około 400 zł
combo tez około 400 zł, wniosek jak juz musze coś kupić, to combo jest niezłym kompromisem między ceną a możliwościami,, a za dwa lata i tak zacznie być standardem albo hdd lub blueray i wtedy pomyślę o nagrywarce, na razie kamera pod tuner na kompie i zgrywam kasety np z działki, podobnie zrobię z magnetowidem, no i zawsze będę miał możliwość obejrzeć jakąś starą taśmę :)

zamówiłem LG V 280 dam znac jak się sprawuje sprzęt gdy go przetestuję
 
Do góry