Odtwarzacz DVD Dvix AVI MPEG RMVB....

Sand

New member
Szukam odtwarzacza DVD który odtwarza jak największa ilość formatów filmowych. Marka i producent jest mi obojętny. Dodatkowym plusem byłaby możliwość podłączenia dodatkowego nośnika danych poprzez np. USB

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
SONY BDP-S370 to odtwarzacz Blu-ray, a nie DVD. Odtwarza to, co to standardowe odtwarzacze tej klasy. Jeżeli chodzi o DVD to mogę polecić Mantę 056HD lub Fergusona DVP 868 HD. Są zbudowane na procesorze Sunplus, w porównaniu z inny odtwarzczami DVD odtwarzają DivX HD, czytają też pliki filmowe z dużym bitrate, nawet powyżej 3000, czyli odtworzą filmy kodowane DivX/Xvid 720p. Mają USB 2.0, obsługują HDD USB. Podłączałem Samsunga 500 GB i pięknie chodzi...
 

Sand

New member
Wiem że nie jest to odtwarzacz DVD:blagam:tylko Blu-Ray. Tak swoją drogą to wydaje mi się że odtwarza więcej formatów plików od tej Manty.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Wiem że nie jest to odtwarzacz DVD:blagam:tylko Blu-Ray. Tak swoją drogą to wydaje mi się że odtwarza więcej formatów plików od tej Manty.

Tak naprawdę to nie wiadomo czego szukasz. Pytasz o odtwarzacz DVD potem skaczesz na BD. A szukanie RMVB w DVD jest w zasadzie nierealne. Dostajesz odpowiedź o modelach DVD z większą ilością obsługiwanych formatów a porównujesz je do BD. Musisz bardziej się określić czego szukasz i w jakiej kwocie. Nie spodziewaj się za dużo odpowiedzi jak zniechęcasz treścią na odzew.
 

Sand

New member
Tak naprawdę to chodziło mi o urządzenie które będzie otwierać jak największą ilość plików filmowych. Nie ważne czy będzie to odtwarzacz DVD, Blu-Ray czy urządzenie typu HD Player. Zakładając ten post byłem przekonany że odtwarzacz B-R z takimi możliwościami to wydatek rzędu tysiąca złotych, a o HD Playerach nawet nie słyszałem. Stąd pomysł z DVD. Teraz wydaje mi się że najlepszym wyjściem będzie właśnie coś takiego jak ten odtwarzacz Sony. Dość niska cena i otwiera chyba większość formatów plików które mnie interesują. Ewentualnie może być to HD Player

FERGUSON ARIVA HDplayer 110 Transp.Gratis POZNAŃ (1067096668) - Aukcje internetowe Allegro

WD TV HD Media Player HDMI USB - SKLEP ŁÓDŹ FV (1065449589) - Aukcje internetowe Allegro
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
No to jak jesteś na etapie poszukiwań oraz jak widzę bierzesz po uwagę HD Player to poczytaj wątki na forum które rozpoczyna Kirek50 (ten który odpowiedział jako pierwszy). Od siebie dodam że te które wymieniłeś nie posiadają opcji wew, dysku. Weź ten punkt też pod uwagę. Jak się nie śpieszysz to na forum jest dużo informacji o HD Player'ach.
 
Do góry