odtwarzacz CD wielopłytowy, ma sens?

jeod

New member
Jest to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich.
Wpadłem na pomysł zakupu takiego odtwarzacza do swojego amplitunera. Przeszedłem już całe swoje miasto, z alledrogo jestem na bieżąco (ale nic mnie nie powaliło na kolana). Jak coś jest ciekawego to bez pilota albo zbyt drogie jak na mnie. Szukam czegoś używanego w cenie około 300PLN. Tylko po kilku dniach bezowocnego szukania, zaczynam się zastanawiać czy ma to sens, czy nie kupić zwykłego jednopłytowego. Myślę o wielopłytowym, bo wiele płyt w ciągu dnia jest słuchanych w moim domu.
Pozdrawiam
 

pkomp

New member
ma sens jak nie lubisz przekładać...szczególnie taki na 100 sztuk :)

tyle że dawno zapomniałem o płytach - FLAC wygodniejszy znacznie
 

jeod

New member
Dzięki za utwierdzenie mnie w moim przekonaniu :)
Wpadł mi niedawno w oko TECHNICS SL-PD687. Na moje potrzeby raczej wystarczy.
Jakieś inne propozycje do 300pln?
 

lmichal

New member
Podepnę się z lekka bo @pkomp wspomniał o FLAC. Czym i jak odtwarzacie pliki w tym formacie. Co mogę podczepić do ampli Onkyo żeby odtwarzać ten format. Tylko nie laptopa (brak HDMI). Czy jest jakiś CD Player?
Niestety ani mój DVD ani Ariva Combo HD nie czytają tego formatu :(
I żeby to nie było coś w stylu Popcorn w cenie 1200 zł.
 

pkomp

New member
daj sobie spokój - szkoda kasy na jakieś playery...lepiej dołóż do dobrego lapka...nie masz wyjścia spdif?to za 200 kupisz kartę co ma(m audio transit)
 

lmichal

New member
czytaj ze zrozumieniem - napisałem ze nie chce kupowac własnie playera bo to badziew.
Podaj przykład tego lampka. Bo nie wiem dalej jak mam FLAC odtwarzać przez Onkyo
 

pkomp

New member
też czytaj ze zrozumieniem - napisałem przecież byś player sobie darował

a jak odtwarzać flac?jeśli nie chcesz wysyłać analogowo(przydałaby się wtedy dobra karta dźwiękowa) to zobacz czy nie masz w laptopie wyjścia spdif(często zamienne z wyjściem słuchawkowym)
wysyłasz wtedy cyfrowo do amplitunera i z głowy

w razie potrzeby karta dźwiękowa z wyjściem cyfrowym w okolicach 200 pln to m-audio transit
 
Do góry