Odtwarzacz CD do kina

Marcinleeds

New member
Witam, nie wiem czy jestem w odpowiednim dziale :) ale mam pytanie w kwestii odtwarzacza CD. Czy jest większa różnica w jakości muzyki po podłączeniu do amplitunera odtwarzacza DVD, czy lepiej kupić i podłączyć osobny odtw. CD? Jeśli tak to jaki, do słuchania różnej muzyki (bez klasyki i jazzu)








--
Sony Bravia KDL-46X3000, Onkyo TX-NR906, JBL Studio L CINEMA 3+, Cyfra, Technisat Digicorder HD S2X 500 GB, PS3, DVD Philips DVP5980, kable Qed i The Van Den Hul.
 

franeek

New member
W recenzji napisano iż ten amplituner gra w stereo jak średniej klasy wzmacniacz stereofoniczny. Jedynym warunkiem są odpowiednie fronty które posiadasz.
Odtwarzacz ............ mogę się zapytać co w tej konfiguracji robi ten Philips? hehehehe :p
Jesteś skazany na zakup PORZĄDNEGO DVD
Posłuchasz sobie muzyczki i sam ocenisz czy warto wydać kasę na osobnego CD-ka - moze będziesz zadowolony z dźwięku - pożyczysz sobie z jakiegoś sklepiku za kaucją CD i zobaczysz . JA na przykład wypróbowałem CD YAmahy 397 które kosztuje 800zł i nie zagrało niczym specjalnym w porównaniu do mojego Philipsa DVP 630 wiec po co rezygnować z wieloformatowego DVD.
Będzie większa kasa to pomyślę o CD-ku
Mało jest opini posiadaczy DVD o przeznaczeniu do muzyki. RAczej nie znajduje się kompromisów tylko każdy idzie w jednym bądź drugim kierunku czasami w oba ale rzadko razem.
NA pewno będzie bardzo dobrze to słychać - ale jak zechcesz czytać między wierszami - to sam wiesz jak będzie.........................

Moja propozycja - SOLIDNE DVD - poczytaj recenzje o ich przydatności do muzy - niektóre są dobrze oceniane ;) i cóż - musisz posłuchac - nie szukaj porad do konfuguracji za 15 tys :p - posłuchaj

Najwyżej kiedyś dokupisz wzmaka i CD - to wogóle będzie inny swiat dźwięku na tych głośnikach ;) :eek:k:
 
Do góry