Odtwarzacz BR z możliwością odtwarzania mkv

cezar1972

New member
Jaki odtwarzacz BR kupić, aby bezp problemu odtwarzał pliki mkv z zewnętrznego dysku twardego. Odtwarzacz musi oczywiście mieć gniazdo USB. Mój chrześniak chciałby dostać coś takiego na 18-te urodziny. Oczywiście mowa była o jeszcze innych szmerach - bajerach (wi-fi, czy cós takiego - ja tam się na tym nie znam), a jak już mam mu coś takiego kupić to chciałbym aby był zadowolony. Cena to ok. 1000 PLN. Oczywiście jak będzie coś fajnego, to mogę nieznacznie przekroczyć budżet, ale max o 20%.
 

mxw2

Member
Wszystko czego trzeba w blyray posiada już LG BX580 lub Samsung bd-c5900 w cenie kolo 600zł
Ale jeśli chcesz trochę lepsze do 1000zł to polecam samsunga bd-c8500 (posiada dodatkowo 500gb dysk z możliwością nagrywania filmow programów tv w rozdzielczości hd - ale oczywiscie wtedy sie tv cyfrowa by przydała) - do tego chodzi szybciej i ciszej od modelu bd-c5900
Chrześniak będzie zadowolony
 

cezar1972

New member
Dziękuję za odpowiedź. Poczytam o tych odtwarzaczach. Przyznam, że raczej myślałem nad bardziej "markowym" sprzętem - Panasonic, Pioneer, Sony itp.
 

janusz

New member
Bez reklam
Panasonic, Pioneer, Sony to firmy które na dzień dzisiejszy przechodzą ogromny kryzys, związany z ogólną sytuacją makroekonomiczną. Na dzień dzisiejszy Samsung jest potentatem w większości dziedzin RTV, co więcej na rynku amerykańskim według badań znak towarowy Samsung kilka let temu wyprzedził liderującego przez ponad 50 lat Sony. Jestem przedstawicielem starszego pokolenia kupującym pierwsze sprzęty w Pewex-ie i też wydaje mi się to trudne do uwierzenia, ale młode pokolenie postrzega już inaczej hierarchię firm.
 
Do góry